Nauka jazdy w MINI?

32 Komentarze
3 Zdjęcia
Czwartek, 14-08-2008

Nauka jazdy w MINI?

Gdyby francuska La Sorbonne prowadziła kursy na prawo jazdy w Polsce, to niewątpliwie natrafiłaby na pewnego konkurenta, jakim jest IMOLA. Jest to największa w Warszawie szkoła nauki jazdy, która wyróżnia się nie tylko charakterystyczną kolorystyką swoich aut, ale przede wszystkim indywidualnym podejściem do kursantów.

IMOLA ma 7 ośrodków szkoleniowych i ponad 100 samochodów marki Toyota Yaris. Ale to nie wszystko. Dzięki pełnej elastyczności programu nauki, kursanci mają prawo wyboru zarówno trybu szkolenia, jak i instruktora.

Panuje przekonanie, iż Warszawa jest miastem, w którym zdanie egzaminu na prawo jazdy jest wręcz niemożliwe albo jest możliwe, ale dopiero za ósmym podejściem. Dlatego IMOLA, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kursantów, daje możliwość zdawania egzaminu w Łomży i Ciechanowie.

Niewątpliwą nowością jest zaś kurs na prawo jazdy upoważniające do prowadzenia samochodów z automatyczną skrzynią biegów. Kursanci uczą się jeździć i zdają w tym samym samochodzie, dzięki czemu czują się pewniej. Pewności siebie dodaje zaś sama marka auta szkoleniowego (do wyboru): MINI od BMW lub Volkswagen New Beetle.

Więcej informacji na www.IMOLA.com.pl

Nauka jazdy w MINI?

Nauka jazdy w MINI?

artykuł sponsorowany

 • Czw., 14-08-2008 marecki
  Obawiam się, że kobiety bardziej skupiały by się na tym, że jadą Mini, niż na samym prowadzeniu pojazdu... :P I jak tutaj nauczyć kogoś jeździć? :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 14-08-2008 agulllka
  no no.. nareszcie szkoła jazdy która che nauczyć kursanta jeździć a nie tylko zarobić na nim =)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 14-08-2008 p.k.
  a ja w Krakowie zdałam za pierwszym razem.
  jeździłam na chevrolecie aveo i jakoś żyję.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 14-08-2008 gość
  Ale co to za życie ...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 14-08-2008 gość
  "Panuje przekonanie, iż Warszawa jest miastem, w którym zdanie egzaminu na prawo jazdy jest wręcz niemożliwe albo jest możliwe, ale dopiero za ósmym podejściem."
  Jeżeli ktoś nie potrafi jeździć w dużym mieście, to jaki z niego kierowca ?! Ma zamiar poruszac się jedynie po pustych drogach poza miastem ? Jeżeli ktos nauczy się jeździć w dużym miescie, to może spokojnie poruszac się po całym kraju. To tak samo jak z samochodem-jeżeli nauczysz się jeździć dużym autem, to już żaden model nie będzie problemem.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 14-08-2008 tsusadi
  Akurat IMOLA nie należy do najlepszych szkół :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 14-08-2008 gość
  jaka reklama
  bardziej słodzic sie nie dało
  zal
  nawet taka załosna strona sie sprzedaje
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 14-08-2008 Sophie
  czy nie lepiej uczyc sie na takim samochodzie na, ktorym bedzie egzamin w WORDzie?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 14-08-2008 JarajcieHrycik
  Ja przygotowując sie do egzaminu jezdziłem Audi TT,Chevroletem Aveo i Fordem Fiestą. Z TTką fajna przygoda ale o wiele lepiej jest przygotowac sie na aucie na ktorym bedziemy zdawac egzamin ( w tym przypadku Aveo i Fiesta).Pozdrawiam wszystkich przyszlych i obecnych kierowcow :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 14-08-2008 gość
  ojj okropna reklama ! wstyd !
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4