Nawigacja TravelPilot 300 Blaupunkt

9 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 19-06-2008

Nawigacja TravelPilot 300 Blaupunkt TravelPilot 300 Blaupunkta nie tylko szybko oblicza trasy i bezbłędnie prowadzi do celu. Nowy system nawigacyjny wyposażony jest dodatkowo w zintegrowany moduł Bluetooth dla telefonu komórkowego, oferuje również liczne funkcje multimedialne.

Wśród funkcji urządzenia znajdziemy między innymi zintegrowany czujnik światła, który umożliwia automatyczne przełączanie wyświetlacza w tryb pracy dziennej lub nocnej, graficzne i akustyczne ostrzeżenia o przekroczeniu dozwolonej prędkości oraz ostrzeżenia o korkach - także wtedy, gdy funkcja nawigacji nie jest aktywna. Urządzenie umożliwia także prowadzenie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym, a dzięki funkcji Audio Streaming możliwe jest odtwarzanie plików muzycznych MP3 dostępnych w telefonie komórkowym.

Dodatkowo, Voice Recorder umożliwia nagrywanie krótkich wiadomości głosowych, a Phrase Book, czyli przewodnik językowy potrafi tłumaczyć frazy z różnych obszarów tematycznych w 18 językach. Z wbudowanej pamięci (4GB) lub karty SD można odtwarzać pliki muzyczne (MP3/WMA/OGG), pliki wideo (WMV) i zdjęcia (JPG/BMP). Można również zagrać w jedną z pięciu zapisanych w pamięci urządzenia gier.

Obsługa jest prosta dzięki ekranowi dotykowemu o przekątnej 4.3 cala. Drogę można śledzić na mapie dwu- lub trójwymiarowej, a automatyczna korekta błędów podpowiada nazwy podobne w razie wpisania mylnego adresu. Można też wybierać różne warianty trasy – najszybszą, najkrótszą, optymalną, lub eco – obliczaną pod kątem ekonomiki jazdy oraz jazdy ekologicznej. Urządzenie ma wgrane mapy 21 krajów Europy Centralnej i Wschodniej, można także wgrać mapy 20 krajów Europy Zachodniej. Można też tworzyć własne punkty docelowe (POI) i zapisywać na karcie SD.

Cena: 1 199 zł

www.bosch.pl

Nawigacja TravelPilot 300 Blaupunkt

Produkty Blaupunkt znajdziesz w porównywarce cen Radar.pl

MWW

 • Czw., 19-06-2008 PaweU:..
  Ciekawy wygląd
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-06-2008 gość
  i nic wiecej, na co te wszystkie bajery. szkoda ze jeszcze sama nie jezdze.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 20-06-2008 Marcin z Wrocławia
  Już widzę jak podczas jazdy wszyscy posiadacze grają na jednej z pięciu zapisanych w pamięci urzadzenia gier. Po co to komu. Kupuje nawigację aby doprowadziła mnie do celu, nic więcej od niej nie oczekuję.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 20-06-2008 gość
  Kupiłam taką i okazało się że jest zepsuta nie widziała w ogóle map gdy ją wymieniłam następna miała tą samą wadę.
  W końcu kupiłam z innej marki:D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 20-06-2008 gość
  tomtom nie zastapi go nic
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 23-08-2008 Maximus
  gość (Piątek, 20-06-2008) napisał:  tomtom nie zastapi go nic


  Tak chyba tylko twoja niewiedza gościu, Tomtom sorry ale z obiegu wypada, wolny, błedy, słabe mapy (Hiszpania, Niemcy, Dania, Holland), takze z duperelami w stylu TomTom to nie tu!
  [/cytat]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 17-09-2008 gość
  Droga i poza tym nie dosc chwalona marka nawigatorów.natomiast dobra sława ciesza sie nawigatory Mio i przy nich chyba zostane.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 03-10-2008 gość
  ja mam Mio, jest fajniejsza.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-06-2009 gość
  Mam taka 41 krajów Europy jest super nic nie musiałem z nią robić działa super jeżdżę z nią po Europie prowadzi świetnie miałem Mio to Auto mapa jest lepsza a tom tom porażka na TravelPilot 300 dobrze się jeździ polecam .
  Odpowiedz Zgłoś