Nici odmładzają twarz

13 Komentarzy
3 Zdjęcia
Czwartek, 08-03-2012

Na rynku zabiegów odmładzających pojawiała się kolejna, alternatywna dla klasycznego liftingu, metoda poprawiania wyglądu twarzy. Mowa o technice Silhouette-Lift, wykorzystującej specjalne nici do podciągania i przesuwania zwiotczałej tkanki twarzy. Nici wykonane są z biokompatybilnego z ludzkim ciałem polipropylenu (wykorzystywanego w chirurgii sercowo-naczyniowej i chirurgii oka), zabieg przeprowadzany jest bez znieczulenia ogólnego, bez hospitalizacji i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

Na powierzchni nici nie ma kolców, które mogłyby uszkodzić tkankę, a ich mocowanie odbywa się dzięki małym, wchłanialnym stożkom, które zakotwiczają się głęboko w tkance. Tworzą one napięcie, które skutecznie podnosi zwiotczałą tkankę i umożliwia powrót do owalu twarzy sprzed kilku lat. W ten sposób korygować można fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki mimiczne oraz owal twarzy, policzków, szyi i… pośladków, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Zabieg trwa około 45 minut, nie pozostawia blizn, ślady znikają całkowicie po około 2 tygodniach, a efekty są długotrwałe (kilka lat)

Cena: od 8 000 zł. Więcej informacji znajdziecie tu

AG

 • Pt., 09-03-2012 Eddedede
  Gość (Czw., 08-03-2012) napisał:

  Gość (Czw., 08-03-2012) napisał:

  Gość (Czw., 08-03-2012) napisał:

  Ja też bym chciala i bede na niego oszczedzac
  2000 zł to aż tyle żeby musieć oszczędzać?

  nie 2 tylko 8, MBA Ci nie dało umiejetności czytania ze zrozumieniem?


  Cudny komentarz, nic dodac nic ujac!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 09-03-2012 Xsxswddwwdedd
  Ja też bym chciala i bede na niego oszczedzac[/author]
  2000 zł to aż tyle żeby musieć oszczędzać?[/author] oczywiscie. moze twoi sponsorzy ci daja mozliwosc takiego wydatku ad hoc ale wyobraz sobie,ze wiele kobiet jednak pracuje na siebie a w polsce zarobki nie sa za szczesliwe...[/author]
  Nie sponsorzy tylko praca po studiach, MBA i brak "obciążeń" rodzinnych.[/author]
  Obciazenia to ty masz spore, genetyczne! Idz do dobrego psychologa, stac cie w koncu, nie?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-09-2013 virago
  Dziewczyny ,czy to jest blog do"jechania " po sobie czy po to aby wymienić informacje???
  Od siebie mogę dodać ,że zdecydowanie mogę polecić ten zabieg >Coż nie jest tani ,ale wart tego .Polecono mi klinikę Beautymed Dr mirackiego w warszawie i tam zdecydowałam się na ten zabieg .Sam zabieg w znieczuleniu i do wytrzymania , potem byłam opuchnięta .Ale efekt super ..Polecam .czasem warto poczekać i uzbierać kase :) .
  Odpowiedz Zgłoś
1 2