Nieruchomość dnia: dom w Aninie

71 Komentarzy
6 Zdjęć
Środa, 13-08-2008

Nieruchomość dnia: dom w Aninie

Dom położony jest w Aninie w dzielnicy Wawer w Warszawie. Dwukondygnacyjna rezydencja z czteroma parterowymi skrzydłami oraz częściowo podpiwniczona to łączna powierzchnia około 940 m2.

W rezydencji znajdują się między innymi obszerny salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, gabinet, biblioteka, 5 sypialni z garderobami, 2 łazienki, garaż na 3 samochody osobowe. W piwnicy są pomieszczenia gospodarcze i rekreacyjne.

Dom jest wykończony wysokiej jakości ekskluzywnymi materiałami, a jego dodatkowym atutem są elementy związane z tzw. "Inteligentnym Domem". Ma między innymi elektroniczny system sterowania rolet, system komfortu powietrza Systemair z odzyskiem ciepła, inteligentny system ogrzewania gazowego Viessmann oraz ogrzewanie podłogowe wodne i elektryczne, a także centralny odkurzacz firmy Dysan z punktami dostępu w całym domu. Dom ma również wiele rozwiązań przeciwwłamaniowych, w tym system telewizji użytkowej CCTV, 20 kamer telewizyjnych, cyfrowy rejestrator wizji, system wideodomofonów i 5 stacji odbiorczych.

W ogrodzie zainstalowany jest automatyczny system nawadniania, zasilany z własnej studni głębinowej.

Cena nieruchomości: 11 000 000 zł

Więcej na stronie biura nieruchomości Emmerson.

Nieruchomość dnia: dom w Aninie

Nieruchomość dnia: dom w Aninie

Nieruchomość dnia: dom w Aninie

Nieruchomość dnia: dom w Aninie

Nieruchomość dnia: dom w Aninie

AWP

 • Śr., 13-08-2008 gość
  za te pięniądze ( a nawet o parę milionów taniej) J.Depp kupił sobie wyspę. Bezsensu drogo!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 gość
  Bertrand (Środa, 13-08-2008) napisał:  wbrew pozorom dom nie jest brzydki, jeden z lepszych jakie tutaj ostatnio pokazano, tylko kolejny właściciel zamienił się z chu... na głowę jeśli chodzi o cenę , widac , że w dom jest włożone sporo kasy, ale nie oznacza to że jest waert 11 mln zł, co to tonie,przy takim metrażu jak jest 5 sypialni to 2 łazienki to jest zdecydowanie za mało!, zainstalowany jest system Systemair oraz Viesmann ok, dlaczego nie ma kolektorów słonecznych?centralny odkurzacz firmy Dysan to nie jest takie super rozwiązanie jakby mogło się wydawać, spróbujcie udrożnić rury lub coś naprawić jak się spieprzy, miłego kłucia ścian i podług ;)


  co za brednie.. widziałeś na oczy odkurzacz centralny? albo żeby się komuś coś zatkało w takiej instalacji??? nie wiesz o czym piszesz to nie pisz, proste.
  cena jest głównie ceną za lokalizację, potem za dom. przemyśl jeszcze raz co napisałeś i się puknij w pusty dzban.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 gość
  Pałac :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 gość
  byłem widziałem,,,ale nie ma basenu no i co prawda ogród ładny ale mały. Garaż tylko na 4 samochody (a ja mam 6) tak więc odpada niestety, choć za tę cenę to pewnie kogoś znajdą
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 gość
  Ludzie!!!!!!!! Kto to napisał??Od kiedy to w Aninie jest dzielnica Wawer????????Anin jest dzielnicą samą w sobie!!! A Wawer jest po drugiej stronie torów.Pismaki!!!!!!! Nie łączcie tych dwóch dzielnic w jedną całość!Jak nie znacie planu miasta to najwyższa pora się zaznajomić!!!!!!! mieszkanka Anina
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 gość
  kto to posprzata ???
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 gość
  gość (Środa, 13-08-2008) napisał:  Bertrand (Środa, 13-08-2008) napisał:
  wbrew pozorom dom nie jest brzydki, jeden z lepszych jakie tutaj ostatnio pokazano, tylko kolejny właściciel zamienił się z chu... na głowę jeśli chodzi o cenę , widac , że w dom jest włożone sporo kasy, ale nie oznacza to że jest waert 11 mln zł, co to tonie,przy takim metrażu jak jest 5 sypialni to 2 łazienki to jest zdecydowanie za mało!, zainstalowany jest system Systemair oraz Viesmann ok, dlaczego nie ma kolektorów słonecznych?centralny odkurzacz firmy Dysan to nie jest takie super rozwiązanie jakby mogło się wydawać, spróbujcie udrożnić rury lub coś naprawić jak się spieprzy, miłego kłucia ścian i podług ;)
  co za brednie.. widziałeś na oczy odkurzacz centralny? albo żeby się komuś coś zatkało w takiej instalacji??? nie wiesz o czym piszesz to nie pisz, proste.cena jest głównie ceną za lokalizację, potem za dom. przemyśl jeszcze raz co napisałeś i się puknij w pusty dzban.


  Zatkanie instalacji jest możliwe (rury kanalizacyjnej też mogłoby się wydawać nie można zapchać).
  Odkurzacz centralny to w sumie normalka w dzisiejszych czasach. Zresztą jednostkę centralną można kupić za mniej niż 3 ooo zł. Nie ma się czym rajcować.
  Ale z tym systemem też są problemy - gdy dom jest duży zdarzają się problemy z siłą ssania.

  W tym przypadku cena też jest ceną głównie za lokalizację? Więc jak rozumiem ta działeczka jest warta ok 9 000 000 zł? Litości :/ Nie masz zielonego pojęcia o rynku nieruchomości.

  Trochę mniej nerwów i więcej kultury wypowiedzi. Prostackie odzwyki radzę zostawić dla wątpliwej przyjemności rodziny i znajomych.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 gość
  to nie wanna :P czissesss no maja wieksza umywalke :P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 gość
  jak zwykle najładniejsze schody
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 RodzynKa
  TonnySoprano (Środa, 13-08-2008) napisał:  a co to jest twoim zdaniem, misa chrzcielna?  to jest umywalka :) fotograf przy robieniu zdjęcia stał obok umywalki i dlatego wydaje się ona taka duża
  Odpowiedz Zgłoś
3 4 5 6 7