Nieruchomość dnia: Prestige Residence, Warszawa

31 Komentarzy
8 Zdjęć
Wtorek, 02-10-2007

Nieruchomość dnia: Prestige Residence, Warszawa Prestige Residence (Park Kellera) powstaje na Kolektorskiej - zacisznej uliczce zielonego i szczególnie cenionego Żoliborza.  Inwestycja, oprócz atrakcyjnej lokalizacji w sąsiedztwie Parku Kellera, znajduje się także nieopodal centrum handlowego Arkadia (dojazd ok. 10 minut). Rezydencja usytuowana jest w dogodnym pod względem komunikacyjnym miejscu - w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych oraz niedaleko stacji metra Marymont (ok. 250 metrów).

Elewacja budynku jak i wykończenie wnętrz nawiązują do klimatu Art Deco. W budynku zastosowano materiały wykończeniowe w najlepszym gatunku: elewację frontową pokryto częściowo piaskowcem i czarnym granitem, podkreślającym styl i charakter inwestycji. Dekorację uzupełniają specjalnie zaprojektowane balustrady, nawiązujące do stylistyki lat 30 oraz modrzewiowe okna.

Budynek mieści obszerny hall, dziesięć przestronnych apartamentów a także zespół miejsc postojowych w garażu podziemnym. Apartamenty rozlokowane są na półpiętrach, co zapewni dużą intymność ich właścicielom. Każdy z nich posiada przestronny taras. Penthouse od strony północno - zachodniej powiększony jest o ogród zimowy z przepięknym widokiem na Park Kellera.

Do dyspozycji lokatorów będzie concierge, któremu można będzie zlecić wiele zadań – od obudzenia na poranny jogging do załatwienia formalności związanych z wyjazdem.

Nieruchomość dnia: Prestige Residence, Warszawa

Nieruchomość dnia: Prestige Residence, Warszawa

Nieruchomość dnia: Prestige Residence, Warszawa

Nieruchomość dnia: Prestige Residence, Warszawa

Nieruchomość dnia: Prestige Residence, Warszawa

Nieruchomość dnia: Prestige Residence, Warszawa

Apartamenty oferowane na sprzedaż:

Apartament oznaczony numerem 1, o powierzchni 83,41 m2, posadowiony na pierwszej kondygnacji mieszkalnej z tarasem 5,9 m2. Do apartamentu przynależna jest komórka lokatorska.

Cena 1 610 000 zł

Apartament oznaczony numerem 2, o powierzchni 96,77 m2, posadowiony na pierwszej kondygnacji mieszkalnej z tarasem 29,1m2. Z okien w kierunku południowym rozciąga się widok na zespół drzew w przyszkolnym parku. Do apartamentu przynależna jest komórka lokatorska.

Cena 1 760 000 zł

Apartament oznaczony numerem 3, o powierzchni 157,20 m2, posadowiony na pierwszej kondygnacji mieszkalnej z tarasem o powierzchni 23,5m2. Do apartamentu przynależna jest komórka lokatorska.

Cena 2 853 000 zł

Apartament oznaczony numerem 4, o powierzchni 82,80 m2, posadowiony na drugiej kondygnacji mieszkalnej z tarasem 5,9 m2. Do apartamentu przynależna jest komórka lokatorska.

Cena 1 772 000 zł

Apartament oznaczony numerem 5, o powierzchni 96,37 m2, posadowiony na drugiej kondygnacji mieszkalnej z tarasem o powierzchni 10 m2. Z okien rozciąga się widok na zespół drzew w przyszkolnym parku. Do apartamentu przynależna jest komórka lokatorska.

Cena 1 958 000 zł

Apartament oznaczony numerem 6, o powierzchni 156,50 m2 z tarasem 9,6 m2, posadowiony na drugiej kondygnacji mieszkalnej. Z okien rozciąga się widok na cichą uliczkę Lektykarską i park. Do apartamentu przynależna jest komórka lokatorska.

Cena 2 986 000 zł

Apartament oznaczony numerem 7, o powierzchni 82,80 m2 z tarasem 5,9 m2, posadowiony na trzeciej Kondygnacji mieszkalnej. Taras skąpany jest w promieniach południowego słońca. Do apartamentu przynależna jest komórka lokatorska.

Cena 1 950 000 zł

Apartament oznaczony numerem 8, o powierzchni 96,37 m2 z tarasem 10 m2, posadowiony na trzeciej kondygnacji mieszkalnej. Taras umieszczony na zachodniej elewacji pozwoli na miły wypoczynek w promieniach zachodzącego słońca. Do apartamentu przynależna jest komórka lokatorska.

Cena 2 164 000 zł

Apartament oznaczony numerem 9, o powierzchni 156,50 m2 z tarasem 9,6 m2, posadowiony na trzeciej kondygnacji mieszkalnej, z ogrodem zimowym o powierzchni 23,5 m2. Z ogrodu roztacza się piękny widok na zielony Park Kellera z urokliwymi oczkami wodnymi, zaś od strony zachodniej na panoramę Warszawy. Do apartamentu przynależna jest komórka lokatorska.

Cena 5 730 000 zł

Apartament oznaczony numerem 10, o powierzchni 128,2 m2 z tarasami 26m2 i 32,8 m2, posadowiony na czwartej kondygnacji mieszkalnej z galerią okien w kierunku południowym. Z tarasu od strony wschodniej roztacza się piękny widok na skarpę, zaś od strony zachodniej na panoramę Warszawy. Do apartamentu przynależna jest komórka lokatorska.

Cena 4 116 000 zł

http://www.prestigeresidence.pl/kontakt.html

Nieruchomość dnia: Prestige Residence, Warszawa

MW

 • Wt., 02-10-2007 gość
  To dziwne...znam tę lokalizację, budynek w stanie surowym otwartym stał tam pare ładnych lat, wsyscy sie zastanawiali ze , cos takiego , ma fajną lokalizacje i tak niszczeje i przemarza...az znalazł sie drugi inwestor i postanowił z przemarzniętych murów zrobic lux apartamenty o wys 270 cm....smiech na sali. Ale ludki kupują....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 02-10-2007 gość
  "Rezydencja usytuowana jest w dogodnym pod względem komunikacyjnym miejscu - w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych". Kto kupuje takie chaty i jeździ komunikacją miejską ....hahaaaaaa
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 02-10-2007 gość
  Zoliborza????? To sa BIELANY!!! Ten kto pisal tekst, nie ma pojecia o Warszawie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 03-10-2007 gej wacek
  pewien developer w gdansku tez sprzedaje apartamenty w bloku, sa tam tez kawelerki a aneksem ful wypas :P za 8 tys metr

  dymam takich :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 03-10-2007 gość
  nie jest to warte tych pieniedzy (mam kilka apartamentów w duzo lepszych lokalizacjach warszawy w budynkach o b.wysokim standardzie )w tym bydynku cena ta nie jest warta tej lokalizacji. jesli stac cie na taki apartament to metra ani tranwaju raczej nie potrzebujesz tak dodatkowa. przesadna cena.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 03-10-2007 gość
  mam znajomych tam i sorki ale na Bielanach bym nie zamieszkal, ktoś kto to pisał to nie zna wawki. tak poza fatalne sasiedztwo nie za te pieniadze.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 04-10-2007 Prestige
  Szanowni Państwo – Czytelnicy i Użytkownicy portalu luxlux.pl,

  Choć jest nam niezmiernie milo, że zbudowana przez nas nieruchomość Prestige Residence otrzymała miano nieruchomości dnia na tak ekskluzywnym portalu, czujemy się zobowiązani, aby poinformować Państwa, że zamieszczony obok tekst powstał bez naszej wiedzy i autoryzacji, co nie tylko świadczy o naruszeniu przez twórców tego medium kanonów profesjonalizmu, ale również wprowadza Państwa w błąd szeregiem informacji zupełnie niezgodnych z prawdą.

  Pomijając liczne drobne nieścisłości, jak chociażby to, że nie ma w Warszawie Parku Kellera, przy którym wg autora tekstu położona jest nasza rezydencja (park ten nosi nazwę „Stawy Kellera”), bardziej mylące są informacje dotyczące samych lokali, ich wielkości, powierzchni przynależnych (w budynku Prestige Residence nie ma komórek lokatorskich), a nade wszystko ich cen, a nawet wizualizacji.

  W związku z tym prosimy wszystkich Państwa o zignorowanie podanych w tym tekście informacji. Już dziś możemy jedynie poinformować Państwa, że sprzedaż apartamentów w Prestige Residence w cenach od 24 000 do 39 750 zł za m2 rozpocznie się 15 października 2007. Wówczas będzie można zapoznać się ze szczegółami oferty za pośrednictwem naszej strony:
  www.prestigeresidence.pl
  lub telefonicznie +48 (22) 304 1000.

  Serdecznie zapraszamy,

  Zespół Prestige

  Kontakt:
  prestige@prestige.pl
  +48 (22) 304 1000
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 04-10-2007 gość
  podloga w salonie badziewie, nie pasuje do kominka i reszty.Jak zwykle nalezy czyms oszpecic.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 10-10-2007 gość
  Przede wszystkim budynek nie stoi tam gdzie zaznaczono na planie tylko przy trasie toruńskiej (pewnie dlatego to powietrze musi być filtrowane aby nie śmierdziały spaliny)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-10-2007 mieszkaniec okolicy
  6 lat temu zaczeli tą inwestycję, potem długi długi czas budynek stał i niszczał a inwestor siedział w pierdlu - kupi ulicę dalej dom, na swoją córkę i z funduszy Prestige res. dokończył drugą inwestycję. Zyczę luksusowego życia na tak marnych fundamentach.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4