Nieruchomość dnia: Tesoro Ivory Residences

55 Komentarzy
3 Zdjęcia
Wtorek, 16-10-2007

Nieruchomość dnia: Tesoro Ivory Residences

Nad polskim morzem powstaje zespół rezydencji Tesoro Ivory Residences, którego klasycystyczna architektura wtapia się w utrzymany w stylu angielskim kompleks parkowy. Projekt nawiązuje do szwajcarskich miast-ogrodów, łącząc architekturę z naturą.

Na obszarze ponad 37 hektarów powstaje 49 rezydencji otoczonych ogrodami, zatopionych w zieleni parku. Każda spośród rezydencji usytuowana jest na działce o powierzchni powyżej 5 000 m2. Powierzchnia domu stanowi 10% działki.

Sercem Tesoro jest ponad 4-hektarowy park w stylu angielskim, o zróżnicowanym ukształtowaniu, umożliwiającym naturalne wkomponowanie stawów, mostków, ścieżek pieszych, placów zabaw dla dzieci.
Tesoro ma przemyślaną i spójną infrastrukturę, komfortowe drogi dojazdowe i podjazdy prowadzące pod same rezydencje. Absolutne bezpieczeństwo osiedla zapewniać będzie dyskretna ochrona fizyczna, wspomagana siecią systemów zabezpieczeń najnowszej generacji. Mieszkańcy skorzystają również z szeregu usług dodatkowych, które uprzyjemnią i ułatwią codzienne życie.

Zespół rezydencji Tesoro Ivory Residences tworzony jest na północnych obrzeżach Gdyni, skąd rozciąga się widok na Zatokę Pucką i Mierzeję Helską – blisko cywilizacji wielkomiejskiej, a jednak w bezpośrednim otoczeniu nadmorskiej natury, na granicy Nadmorskiego i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Zakończenie pierwszego etapu inwestycji planowane jest na koniec 2007 roku.

Powierzchnia całkowita terenu: 37 ha 25a
Powierzchnia działki: minimum 5 000 m2
Powierzchnia użytkowa rezydencji: od 530 do 1 000 m2
Liczba rezydencji: 49
Powierzchnia parku: 4 ha 28a

Ceny:
Od 8 000 000 zł do 12 000 000 zł

http://www.ivoryresidences.com/

Nieruchomość dnia: Tesoro Ivory Residences

Nieruchomość dnia: Tesoro Ivory Residences

MWW

 • Wt., 16-10-2007 rafax
  extra dom chyba wezmę od nich projekt i zbuduję taki sam ale za to większy i za mniejszą kasę oczywiście na taką rezydencję stać tylko naszych rządzących
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-10-2007 Adiksu
  zarombiasta chata bardzo mi się podoba i chciałbym mieć taką ale nawet mnie nie stac na jedną cegłe do tego domu ha ha ha !!!!!!!!!!!!! ):
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-10-2007 gość
  ale to juz jest bez kitu smiech rezydencje po min 8 000 000 mln przy czym duzo ludzi zyje z pensji minimalnej gdzie wynosi ona bodajze 800zl na reke no to mowi samo przez siebie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-10-2007 gość
  popatrzcie tez ile biednych dzieci z polski zjadlo by za to sniadanie ku..a to sie w glowie nie miesci bez kitu pan misztal za no dla niego bagatela 8mln kupi sobie domek na lato albo inni kulczyk lub krause
  aj cos tu nie tak panowie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-10-2007 lipstic gang
  Na północnych obrzeżach Gdyni znajduje się nieużywane lotnisko wojskowe.Plany jednak są takie by je dostosować do ruchu pasażerskiego i odciążyć lotnisko w Gdańsku.Tak więc rezydencje będą ładne,zatopione w zieleni,z ochroną...tylko co je ochroni przed hałasem?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-10-2007 gość
  Ciekawe jak długo jeszcze poczucie estetyki architektury polskich nowobogackich będzie na poziomie dworku z kolumnami...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-10-2007 gość
  Lenie i tacy analfabeci bez szkoły jak ty, co się jeszcze nie nauczyli poprawnie pisać. Wracaj do szkoły i się dokształć.
  gość (Wtorek, 16-10-2007) napisał:  Będą w tym mieszkać ci, co toto wymyślili ;/ Zakup to jedno, a urządzenie? Moim zdaniem do ozdoby dobre, ale do mieszkania się nie nadaje, bo zbędny wydatek, jak za taką sumę można spełnić marzenia setki ludzi, tylko kretyn i egoista wydawał by tyle kasy na dom, jak wokół tylu biednych i potrzebujących...TO ODDAJ SWOJE BIEDNYM I POTRZEBUJACYM CO KOMUS KARZESZ.W POLSCE NIE MA BIEDY TYLKO SA LENIE KTÓRYM SIE PRACOWAĆ NIECHCE

  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 17-10-2007 gość
  Bardzo ubolewam nad tym anglojezycznym nadawaniu nazw, ja rozumiem, ze inwestor dorabial sie kapitalu gdzies w swiecie ale to nie oznacza, ze od razu naloezy uczcic to w taki wlasnie sposob.moze powoli zaczniemy przeinaczac nazwy naszych miast.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 17-10-2007 gość
  49 rezydencji za takie pieniadze to chyba jedyna tego typu inwestycja w polsce i wydaje mi sie nie pozbawiona sensu. widzac druga inwestycje na polu golfowym deweloper nie powinien miec problemu z dotarciem i zainteresowaniem potencjalnych klientow. target jest jasny. najprawdopodobniej ktos kto nabedzie taki dom posiada juz kilka innych.
  bliskosc lotniska to tylko dodatkowy atut, szybko i wygodnie szczesliwi wlasciciele beda sobie dolatywac wprost pod brame...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 17-10-2007 gośćXXX
  Pozostaje tylko jeszcze getta potworzyć i drutem kolczastym otoczyć aby reszta społeczeństwa tym "nie leniom" kiedyś do dupska nie kopała .
  Odpowiedz Zgłoś
2 3 4 5 6