Noś to, co gwiazdy - dosłownie

63 Komentarze
1 Zdjęcie
Piątek, 04-08-2006

Noś to, co gwiazdy - dosłownie

Tori Spelling, córka Aarona Spellinga, niedawno zmarłego króla seriali, teoretycznie nie powinna mieć takich kłopotów finansowych, żeby uciekać się do wyprzedawania swoich ubrań na aukcjach internetowych. A jednak! Po zatargu z matką Tori nie zobaczy milionów z fortuny tatusia i zapewne dlatego na Ebayu znalazło się niedawno kilkadziesiąt jej ubrań (lekko noszonych i całkiem nowych).

Ceny wahają się od około $20 (nieco ponad 60 zł) za poplamiony wybielaczem top w bieliźnianym stylu (9 ofert kupna) do $250 (około 770 zł) za sukienkę koktajlową od Prady - stan bardzo dobry, noszona przez Tori tylko jeden raz podczas aukcji charytatywnej.

Link do wszystkich aukcji Tori:

http://search.ebay.com/_W0QQsassZsyes

Co ciekawe, także rzeczy należące do najsłynniejszej dziedziczki świata Paris Hilton pojawiły się na aukcjach internetowych. A wszystko dlatego, że Paris wrzuciła wiele swoich rzeczy do kontenera w przechowalni i zapomniała zapłacić za jego użytkowanie. Zawartość kontenera została wykupiona, a obecnie liczne sztuki biżuterii noszonej przez Paris dostępne są na Ebayu. Ceny - od ok. $20 za pierścionek z kryształkami do ponad $300 (około 920 zł) za tiarę z kryształami Swarovskiego.

Link do wszystkich aukcji:

http://search.ebay.com/_W0QQsassZchironclub

AMG

 • Pt., 04-08-2006 Lipaaaaa
  W przypadku Paris wszyscy wiedzą,że chodzi po prostu o to by było o niej głośno.A w przypadku tori jasno widać jakie to ma dla niej znaczenie.Przeciez wszyscy wiedzą,że nie odziedziczyła fortuny po swoim ojcu z powodu kłótni z matką która wniosła stosowne zmiany do testamentu.Cała afera zaś z jej matką miała ścisły związek z serwisem Ebay.Tori wyśmiała publicznie swoją matkę,a dokładniej to,że jest uzależniona od zakupów na Ebayu i ma w domu nawet specjalny pokój w którym trzyma wszystkie zakupione tam rzeczy.Oczywiście nie bez przyczyny w jej ofertach znajduje się zdjecie z matką.Ma to na celu poprawienie relacji z mamą,a co za tym idzie kolejne zmiany w kwestii testamentu...Tori,dobry krok,ale czy coś to da?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-08-2006 gość
  Ble, kto sie rzuca na takie smieci . np. ten naszyjnik z napisem "horny" :-/ ale to akurat do paris pasuje :D:D:D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-08-2006 betka
  jak będę chciała nosić ciuchy po kimś to pójdę do lumpeksu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-08-2006 gość
  tak Paris wyszła całkiem nieźle , czego nie można powiedzieć o Tori - istna masakra!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-08-2006 Sara
  Tori Spelling wyglada okrpnie,jak ktos moze uwazac ,ze ona jest piekna!!!Fuj!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-08-2006 GREENPEACE
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-08-2006 Karoll
  bleee.... wole swoje ciuchy :]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 05-08-2006 gość
  zmnieci stykisów bo wyglądacie gożej niż dzieci z urandy, albo nie bo mi tych dzieci szkoda niebęde obrażac!ale taką szmatą to sie podłogi wyciera...(z zygów) po imprezie żeby szkoda niebyło wyżucić:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 05-08-2006 Blair
  Jejq jaka ta Tori jest obleśna, Paris tak samo (no może trochę mniej).

  Ceny nie są wysokie, ale ja bym nie nałożyła używanych ciuchów;-/ I co z tego,że po gwieździe?Gwiazda nie znaczy lepsza (czyt, czystasza) Buahhaha...
  Nie za bardzo te ich szmatki...
  Nie warto!


  boska-blair.mylog.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 05-08-2006 gość
  tona makijazu (nawet w studio na program tyle mi nie robią) biżuterie można znaleść podobną w naszych polskich sklepach!!zresztą co za przyjemność nosic coś po nich?
  Odpowiedz Zgłoś
2 3 4 5 6