Nowa Honda CR-Z – motoryzacyjny „must-have” sezonu

7 Komentarzy
4 Zdjęcia
Czwartek, 17-06-2010

Nowa Honda CR-Z – motoryzacyjny „must-have” sezonu

Nudne samochody hybrydowe to już przeszłość. Na drogi wjeżdża nowe, ekscytujące coupé Hondy, które przyciąga wzrok miłośników dynamicznych kształtów, zaskakuje rasowym, sportowym brzmieniem silnika i przekonuje osiągami. Z Hondą CR-Z możesz mieć wszystko, a przede wszystkim – trzy razy więcej radości z jazdy.

Model CR-Z został zaprojektowany w celu dostarczenia kierowcy luksusu przyjemności.  Odczuwasz ją nawet tylko patrząc niego, bo dumy z posiadania pięknego samochodu nie da się z niczym porównać. Bryła samochodu przywodzi na myśl sprintera szykującego się do startu, zaś atletyczny wygląd stanowi doskonałą zapowiedź możliwości jezdnych. I kolejnej porcji przyjemności!

Nowa Honda CR-Z – motoryzacyjny „must-have” sezonu

Co sprawia, że nowa Honda jest wyjątkowa? Bogate wnętrze i zawansowana myśl techniczna. CR-Z to pierwszy samochód, w którym zastosowano 1.5-litrowy silnik i-VTEC w układzie hybrydowym IMA, sprzężony z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach. Pozwala to uzyskać znaczną oszczędność paliwa, a jednocześnie nie odbiera kierującemu pełni kontroli, czyli przyjemności wykorzystywania 124KM dostępnej mocy.

Nowa Honda CR-Z – motoryzacyjny „must-have” sezonu

Kwintesencja radości z jazdy Hondą CR-Z to jednak system trzech trybów jazdy do wyboru. Kiedy tylko chcesz poczuć prawdziwe emocje za kierownicą, bez wahania włącz tryb SPORT i daj się zaskoczyć możliwościom samochodu z napędem hybrydowym! Ta opcja wyostrzy reakcje przepustnicy, zadba o dodatkowe wspomaganie silnikiem elektrycznym i zwiększy opór działania układu kierowniczego. Sportowe osiągi nie na wiele się jednak zdadzą w godzinach szczytu. W typowych sytuacjach miejskich, gdy najbardziej liczy się oszczędność paliwa, doskonale sprawdzi się tryb ECON. Dodatkowa funkcja Eco Assist pozwoli Ci na bicie osobistych rekordów niskiego spalania paliwa w ulicznym korku. Dla tradycjonalistów szukających złotego środka idealny będzie tryb NORMAL, zapewniający odpowiedni kompromis pomiędzy osiągami a ilością zużytego paliwa i poziomem emisji zanieczyszczeń.

Nowa Honda CR-Z – motoryzacyjny „must-have” sezonu

Piękno i sport często idą w parze, szczególnie w świecie luksusu. Po piętach depcze im modny i mądry trend na ekologiczną zieleń. Uwielbiasz się wyróżniać i wyznajesz nieskrępowaną radość w życiu? Koniecznie musisz lepiej poznać nową Hondę CR-Z!

artykuł sponsorowany