Nowa moda. Symulatory do gry w golfa

0 Komentarzy
13 Zdjęć
Czwartek, 20-12-2012

Barowa pogoda nakłania do poszukiwania rozrywek pod dachem własnych domów, w klubach, hotelach czy centrach sportowych. Dobrą zabawę można sobie zapewnić m.in. w formie symulatorów, choćby gry w golfa. Tym bardziej, że są one coraz lepsze i bliższe rzeczywistej grze.

Firma X-Golf  wprowadziła niedawno do swoich symulatorów kolejne innowacyjne rozwiązania. Dzięki czujnikom gra jest niemal rzeczywista, odtwarza prawdziwy start i lot. Inteligentny system nie tylko wykrywa i reguluje nachylenie gruntu, ale także automatycznie zbiera i podaje piłki. Symulatory X-Golf szczycą się w swoim gronie największym poziomem dokładności.

Oferta symulatorów jest dużo szersza niż się może wydawać. Produkuje je np. firma High Definition Golf, która w ramach oprogramowania dostarcza wybór pól golfowych klasy mistrzowskiej o światowej renomie. Z kolei jedną z opcji dostępnych w symulatorach marki Golftron jest wybór pogody.

Symulatory pozwalają kultywować swoją miłość do golfa bez wychodzenia z domu. To właściciele luksusowych willi, poza klubami i hotelami, najczęściej je kupują. Mogą w ten sposób przejść szybki kurs, by podczas gry na prawdziwym polu golfowym radzić sobie lepiej niż przeciętnie, a w razie potrzeby wykorzystać ekran jako część kina domowego.

Koszt kupna i instalacji dobrego symulatora nie pozwala cieszyć się tą rozrywką byle komu. Przykładowo, cena symulatorów X-Golf waha się od 43 tys. do 85 tys. dolarów.

MM