Nowa modelka Bohoboco

2 Komentarze
8 Zdjęć
Czwartek, 05-04-2012

Duet Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, powszechnie znany jako Bohoboco, prezentuje swoją najnowszą kampanię kolekcji wiosna-lato 2012.

Nowy sezon przynosi jedną zasadniczą zmianę. Modelki. Marka Bohoboco od początku swojego istnienia związana była z fotografem Marcinem Kempskim i modelką Alex z Rebel Models. Kolekcję wiosna-lato konsekwentnie uwiecznia Kempski. Pozuje mu natomiast nowa twarz marki – Magdalena Jasek z agencji FreeModels. Porcelanowa cera, piegi i rude włosy zauważone zostały na międzynarodowej arenie. Jasek może się pochwalić lookbookiem zrobionym dla domu mody Alexander McQueen.

W kwestii stylistyki samej kolekcji, Gilbert Lach i Owczarek pozostają na coraz bardziej ugruntowanej i rozpoznawalnej estetycznej drodze. Króluje minimalizm i monochromatyzm. Na czołowe kolorystyczne pozycje wysuwają się beż, biel i czerń. Obok charakterystycznych dla Bohoboco swobodnych drapowań, uwagę przyciągają proste, niemal geometryczne linie i cięcia. Wyraziste krawiectwo, które cieszy się w Polsce coraz większym powodzeniem.

I jeszcze jedna, bardziej biznesowa, niż artystyczna zmiana. Bohoboco rozpoczęło współpracę z agencją PR Black&White, która od niedawna dba o wizerunek i promocję marki. Wśród polskich twórców mody, zwłaszcza tej młodej i początkującej taka współpraca to rzadkość. Tym bardziej czekamy na kolejne kroki duetu, o którym mówi się, że jest wyjątkowo cennym odkryciem ostatnich lat.

Kampanię jesień-zima 2011/2012 można zobaczyć tutaj.
Kampanię wiosna-lato 2011 można zobaczyć tutaj.

http://www.bohoboco.com

AW

  • Czw., 05-04-2012 Gość
    Interesujące i do założenia bez poprawek;). Dopracowane i piekne!
    Odpowiedz Zgłoś
  • Czw., 05-04-2012 modelka
    potrzebujecie moze jeszcze jednej rudowłosej modelki, ale z krótkimi włosami...???
    Odpowiedz Zgłoś