Nowe kamery Full HD Panasonic

Tagi: Panasonic, kamery
5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 29-07-2008

Nowe kamery Full HD Panasonic
Panasonic wprowadził do sprzedaży dwie nowe kamery Full HD - HDC-SD100 i HDC-HS100. Obydwa modele zostały wyposażone w funkcję sterowania ręcznego oraz w system 3MOS - następcę technologii 3CCD, znanej z bardzo dobrej reprodukcji kolorów.

Nowe modele wyposażono w ręczne sterowanie, które pozwala uzyskać efekt rejestracji obrazu, niemożliwy przy ustawieniach automatycznych – ekspresyjny i wymowny. Dla osób ceniących prostą i komfortową obsługę , kamery  zostały wyposażone w funkcję inteligentnej automatyki (iA, intelligent Auto), która ułatwia użytkownikom rejestrację doskonałych technicznie filmów.

Kamera HDC-SD100 charakteryzuje się dużą odpornością na wstrząsy, ponieważ rejestruje obraz na kartach pamięci SD i SDHC, więc nie zawiera ruchomych mechanizmów. HDC-HS100 to model hybrydowy, który rejestruje obraz Full HD na karcie pamięci SD (lub SDHC) lub na wbudowany dysk twardy o pojemności 60 GB. 32-gigabajtowa karta pamięci SDHC umożliwia nagranie około 12 godzin filmu, a 60-gigabajtowy dysk twardy — około 23 godzin (w trybie HE).

Panasonic HDC-SD100 i HDC-HS100 nagrywają dźwięk w systemie 5.1 - zostały wyposażone w pięć mikrofonów, które precyzyjnie rejestrują dźwięk.

Ceny:

HDC-SD100 – 3 499 zł
HDC-HS100 – 4 449 zł

www.panasonic.com

Produkty Panasonic znajdziesz w porównywarce cen Radar.pl

MWW