Nowy trend: maseczka z ptasich odchodów

2 Komentarze
4 Zdjęcia
Środa, 07-08-2013

Im dziwniejszy, tym skuteczniejszy - prawdopodobnie z takiego założenia wychodzą klienci gabinetów kosmetycznych, którzy dają się skusić na coraz to nowsze zabiegi upiększające. Po wampirzym liftingu  i maseczce ze ślimaków przyszedł czas na maseczkę z ptasich odchodów. O ostatniej z nich szczególnie głośno zrobiło się ostatnio w Nowym Jorku.

Wampirzy lifting przeraża z różnych względów, szczególnie te osoby, którzy mdleją na widok krwi. U pacjenta służy on walce ze zmarszczkami i bruzdami, więc choć sam efekt jest wart cierpień, zabieg wygląda mało apetycznie. Podobnie jest z żywymi ślimakami, którymi w pewnym tokijskim gabinecie walczy się z suchą i zaczerwienioną cerą. Teraz tradycyjna japońska maseczka z odchodów słowika kusi nowojorskie kobiety.

Maseczkę wypromowała w Nowym Jorku Shizuka Bernstein, która włączyła ją do oferty swojego gabinetu SPA na Manhattanie. Jak mówi, pragnie wypromować w Nowym Jorku japońskie sekrety pięknej cery. Jednym z nich jest zabieg znany i wykonywany od setek lat przez gejsze. Jak zdradza klientom, tą sekretną procedurą jest właśnie maseczka ze sproszkowanymi odchodami słowika, na potrzeby procedury - mieszanymi z ryżowymi otrębami.

W gabinecie na Manhattanie w ciągu miesiąca na zabieg zdecydowało się ok. 100 osób. Upiększająca maseczka kusi i panie, i panów. Odżywia i rozjaśnia ona cerę, pozostawiając twarz gładką i promienną. Zabieg, połączony z masażem twarzy i maską kolagenową, trwa 60 minut. Shizuka Bernstein wyceniła go na 180 dolarów.

MM

Nowy trend: maseczka z ptasich odchodów

Maseczkę wypromowała w Nowym Jorku Shizuka Bernstein

 • Nowy trend: maseczka z ptasich odchodów
 • Nowy trend: maseczka z ptasich odchodów
 • Nowy trend: maseczka z ptasich odchodów
 • Nowy trend: maseczka z ptasich odchodów
 • Śr., 07-08-2013 Gość
  Najnowszy trend?? Już 2 lata temu o tym słyszałam....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 10-08-2013 Gość
  co to sie ludziom nie wmowi. A potem placa duza kase za tanioche latwodostepna. Zeby to tylko skuteczne bylo . Pozniej sie okaze , ze jednak ptasie kupy sa tylko ptasimi odchodami , a ich skutecznosc nie jest tak duzo jak wczesniej przypuszczano.
  Odpowiedz Zgłoś