Nowy trend: wampirzy lifting przed galą

3 Komentarze
4 Zdjęcia
Sobota, 23-02-2013

Najważniejszej nocy w roku, czyli podczas gali wręczenia Oscarów, podstawą jest perfekcyjny wygląd. Fryzjerzy, kosmetyczki i pracownicy gabinetów SPA mieli więc ostatnio ręce pełne roboty. Jedne celebrytki decydowały się na maseczki z odchodów słowika, inne redukowały zmarszczki wykorzystując jad węża . Prawdziwym hitem wśród gwiazd Hollywood okazał się jednak wampirzy lifting twarzy.

Brzmi dość upiornie, ale na szczęście nie jest przejawem wielkiej mody na wampiry na szklanym ekranie. Do stosowania wampirzego liftingu (profesjonalnie nazywanego regeneris) przyznały się już m.in. Kim Kardashian i Anna Friel. Sam zabieg uważany jest za bezpieczny i nieinwazyjny, a choć znany jest od co najmniej dwóch lat, znacznie częściej zaczęło się o nim mówić przed ostatnią galą rozdania Oscarów.

Twórcą tej procedury jest doktor Charles Runels z Alabamy. Jego metoda uważana jest za nieszkodliwą i skuteczną. Polega na regenerowaniu skóry za pośrednictwem osocza bogatopłytkowego. Wykorzystanie krwi pacjenta niweluje ryzyko alergii i wystąpienia skutków, z jakimi wiąże się stosowanie wypełniaczy syntetycznych.

Osocze, wraz z substancjami mającymi aktywizować płytki krwi, wstrzykiwane jest w zmarszczki oraz bruzdy skóry. Leczy się nim także blizny po trądziku. Zabiegu nie wykonuje się u kobiet w ciąży i karmiących ani u osób ze zdiagnozowanym nowotworem bądź innymi poważnymi chorobami krwi.

Wampir lifting można zrobić sobie także w polskich gabinetach medycyny estetycznej. Jeden zabieg kosztuje ok. 700-1200 zł i powtarzany jest zazwyczaj trzy- lub czterokrotnie

MM

Nowy trend: wampirzy lifting przed galą

Wampirzy lifting w gabinetach dostępny jest jako regeneris

 • Nowy trend: wampirzy lifting przed galą
 • Nowy trend: wampirzy lifting przed galą
 • Nowy trend: wampirzy lifting przed galą
 • Nowy trend: wampirzy lifting przed galą
 • Niedz., 24-02-2013 GoodDesign
  http://www.facebook.com/GoodDes… ZAPRASZAM DO POLUBIENIA NOWEJ STRONY Z DOBRYM DESIGNEM :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 25-02-2013 Gość
  Jeśli zmienisz nawyki żywieniowe, zaczniesz jeść zdrowiej i bez stresu to zobaczysz ze po pewnym czasie będziesz wyglądała młodziej. Sama pielęgnacja od zewnątrz nie pomoże. Mnie sie udało, zaczęłam inaczej się odżywiać, a miałam jeszcze kilka kg. do przodu, których się pozbyłam, wyglądam lepiej, młodziej. Nie udałoby mi się bez świetnego programu o którym możecie poczytać na (www.idealnafigura.com/gberes)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 04-03-2013 Gość

  Mnie mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim(zdrowesniadanie.info/gberes ; idealnafigura.com/gberes).Zdrowie jest tylko jedno, warto o niego zadbać!
  Odpowiedz Zgłoś