Od diety do poradnika

3 Komentarze
8 Zdjęć
Wtorek, 05-03-2013

Dążyła do zapewnienia sobie miejsca w fotelu prezydenckim, a skończyła na pisaniu książek. Właściwie niewiele różni się od gwiazd kina, zwłaszcza, że tematyka zapowiadanej jesienią pozycji, można powiedzieć, nie przystoi ambitnej pani polityk. Sarah Palin, była gubernator stanu Alaska, pisze poradnik fitness.

49-letnia polityk w poradniku chce zdradzić tajemnice swojego treningu oraz szczegółowo opisać swoją dietę. Jej jadłospis, jeśli wierzyć temu, czym i tak już się pochwaliła, można przyrównać do diety Eskimosów. Sarah Palin gustuje w owocach morza, świeżych owocach, mięsie karibu oraz mięsie z łososia. Swojego czasu zdradziła też, że sekret jej szczupłej sylwetki tkwi w tym, że zawsze dużo biegała. Z biegania na rzecz aerobiku rezygnowała jedynie podczas ciąży (urodziła pięcioro dzieci).

Dieta bogata w białko i uboga w węglowodany połączona z joggingiem to przepis Sary Palin na szczupłe ciało. Czego więcej będzie można się dowiedzieć z jej poradnika? Tego nie wie chyba nikt. To nie będzie pierwsza książka amerykańskiej polityk. Jej autobiografia „Going Rogue: American Life” odniosła świetnie wyniki sprzedaży, sporego rozgłosu nadała jej także kolejna pozycja - „America By Heart. Reflections on Family, Faith, And Flag”. Nie dotyczyły one jednak jej przyzwyczajeń dietetycznych.

Czym jest więc kolejny poradnik fitness? Obroną przed atakami dotyczącymi anoreksji czy przejawem nowej mody na pisanie własnych książek dotyczących odżywiania? Treść poradników od wszelakiej maści celebrytów jest rozbieżna. Marta Grycan namawia do stosowania w kuchni świeżych ziół i cytryny, a także – do nieodmawiania sobie niczego. Latem ubiegłego roku pracą nad własnym poradnikiem fitness pochwaliła się z kolei Cameron Diaz. Premiera publikacji zapowiedziana jest na koniec 2013 roku, ciężko więc powiedzieć, czy i jakie sekrety zdradzi aktorka swoim czytelniczkom.


Panie polityk, aktorki i inne celebrytki bywające na salonach najpierw dzielą się swoimi przyzwyczajeniami z mediami. Później na ten sam temat piszą poradniki. Gdyby każda kobieta przebywająca na diecie chwaliła się swoimi osiągnięciami na kartach książki, w księgarniach zabrakłoby miejsca na jakąkolwiek inną literaturę. Tylko czy opisywanie swoich „dokonań” w zakresie utraty wagi naprawdę jest aż tak potrzebne

MM

Od diety do poradnika

Od diety do poradnika

 • Od diety do poradnika
 • Od diety do poradnika
 • Od diety do poradnika
 • Od diety do poradnika
 • Od diety do poradnika
 • Od diety do poradnika
 • Od diety do poradnika
 • Od diety do poradnika
 • Pt., 08-03-2013 gosc
  Tak rzeczywiscie "pisze" ta kobieta robi wszystko by o niej nie zapomniano.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 28-03-2013 Gość
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-08-2013 anna maria
  Kobieta moze I rzeczywiscie nie grzeszy inteligencja ale trzeba jej przyznac, ze wyglada swietnie. Jest zgrabna, zadbana, I ma swietne cialo mimo tego ze urodzila 5 dzieci. Duzo jest szczuplych kobiet ktore maja dzieci, ale malo takich ktore maja jedrne zadbana cialo! Widac ze kobieta cwiczy I dba o siebie. Tak trzymac! Mam nadzieje ze bede wygladac rownie dobrze w jej wieku
  Odpowiedz Zgłoś