Olimpiada podbija stawki w Londynie

2 Komentarze
6 Zdjęć
Sobota, 31-03-2012

Jeśli wybieracie się do Londynu podczas trwania tam igrzysk olimpijskich (27.07 – 12.08) przygotujcie się na spory wydatek albo weźcie ze sobą kartę kredytową. Podczas gdy stolicę Wielkiej Brytanii będą tłumnie odwiedzać turyści, sportowcy, ceny w hotelach mają wzrosnąć aż trzykrotnie. Średni koszt noclegu podczas olimpiady wynosić będzie ok. L 213 za noc. W niektórych miejscach wszystkie pokoje są już zarezerwowane. Nie muszą to być wcale prawdziwe rezerwacje. Okazuje się, że hotelarz fikcyjnie bookują pokoje, a kiedy zbliżać się będzie termin olimpiady, będą je udostępniać za jeszcze wyższe ceny. Z takiej strategii korzystali m.in. podczas ubiegłorocznego ślubu Kate i Williama. Liczba miejsc w hotelach jest oczywiście ograniczona, dlatego miasto oferuje także inne alternatywy noclegowe. Ostatnio dużą popularnością cieszą się campingi.

Londyn po raz trzeci będzie gospodarzem letnich igrzysk olimpijskich. Główne zawody rozrywane będą na terenie Hyde Parku, Greenwich Park, Regent's Park, na Wimbledonie i na odremontowanym stadionie Wembley.

http://www.london2012.com/

EM

  • Sob., 31-03-2012 kicia
    my sami zarobimy na Euro to mozemy wydac w Londynie
    Odpowiedz Zgłoś
  • Czw., 12-04-2012 Gość
    Igrzyska beda sie odbywac na Stratford, Wschodni Londyn a nie Wembley. Nawet zdjecia macie ze Stratford. Nie wiem kto to pisal. EM- tepy jestes. Sprawdz nastepnym razem na google zanim cos glupiego napiszesz.
    Odpowiedz Zgłoś