Olimpijski sklep Omega w Vancouver

0 Komentarzy
3 Zdjęcia
Czwartek, 17-12-2009

Olimpijski sklep Omega w Vancouver

Omega jest oficjalnym partnerem Igrzysk Olimpijskich od 1932 roku, kiedy to na arenach sportowych w Los Angeles użyto po raz pierwszy specjalistycznych sprzętów pomiarowych tej firmy. Od tamtej pory Omega nieprzerwanie towarzyszy tej najważniejszej dla wielu sportowców imprezie.

Współpraca polega nie tylko na dostarczeniu sprzętu pomiarowego, ale także na wydawaniu specjalnych edycji luksusowych zegarków z okazji odbywających się igrzysk. Nie inaczej będzie w tym roku. Omega przygotowuje specjalną edycję zegarków, które będzie można kupić między innymi w specjalnie otwartym sklepie w Vancouver, gdzie odbędzie się najbliższa olimpiada zimowa.

Nowo otwarty sklep w hotelu Fairmont jest dopiero czwartym w Ameryce Północnej. Oprócz standardowej kolekcji ma oferować wyjątkowe egzemplarze zegarków z limitowanych edycji.

Kolekcję zegarków Omega można obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej. Znajduje się tam także zegar odliczający czas do rozpoczęcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver.

Olimpijski sklep Omega w Vancouver

Olimpijski sklep Omega w Vancouver

AWP