Opaski Zentrom

14 Komentarzy
6 Zdjęć
Czwartek, 23-12-2010

Opaski Zentrom

Są dwa sposoby podejścia do opaski Zentrom. Można potraktować ją jako kolejny modny gadżet, który staje się przebojem, albo uwierzyć w specjalny hologram umieszczony na opasce i oddziaływujący na pole elektromagnetyczne każdego ciała.

Zentrom obiecuje: zwiększenie równowagi, siły, balansu, koncentracji, obniżenie poziomu stresu i napięcia, lepsze samopoczucie. Hologram zaprojektowano tak, by wpływał pozytywnie na przepływ energii organizmu. W momencie styczności z polem energii ludzkiego ciała zaczyna rezonować zgodnie z osobistym, biologicznym systemem energetycznym, stwarzając harmonijną pętlę, która optymalizuje pole energii.

Z opaskami Zentrom chętnie pojawiają się zwłaszcza sportowcy. Kolorowy gadżet cieszy się również popularnością wśród gwiazd, co wróży mu głośną przyszłość.

Opaska dostępna jest w różnych kolorach i rozmiarach.

Cena: 150 zł
Kupisz w sklepie Zentrom.

Opaski Zentrom

Opaski Zentrom

Opaski Zentrom

Opaski Zentrom

Opaski Zentrom

AW

 • Czw., 03-02-2011 Wacek
  Nie w takie debilizmy się wierzy. I nie takie sumy się za nie płaci.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-03-2011 gość
  Udowodniono że placebo działa (mimo iż samo w sobie nie ma żadnego efektu), więc to ma prawo działać chociażby na tej samej zasadzie. Jeżeli ktoś w to nie wierzy niech nie marnuje kasy, jeżeli ktoś dopuszcza do swojej głowy że to może działać niech kupi.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 09-04-2011 gość
  pierdolenie....to NIE działa
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-04-2011 gość
  Ściema roku!!!!!!! Ja sprzedaję pudełka z dobrymi duchami. Tylko nie można ich otwierać bo wszystkie ulecą. JEDYNE 500 zł. Boże, ludzie, zacznijcie myśleć!!!!!!!!! Po co macie mózgi?????
  Odpowiedz Zgłoś
1 2