Oprah Winfrey idzie w eko

2 Komentarze
8 Zdjęć
Środa, 21-11-2012

Wygląda na to, że jedna z najbardziej wpływowych i najlepiej zarabiających kobiet na świecie szykuje nowy, dochodowy biznes. Amerykańska dziennikarka Oprah Winfrey będzie firmowała ekologiczne produkty. Cała linia jedzenia i kosmetyków ma nosić nazwę Oprah's Organics.

Wiadomo już, że w skład serii wchodzić będą m.in. mydło do kąpieli, żele pod prysznic, pomadki, peelingi, balsamy, krem do opalania, olejek do masażu i kosmetyki do pielęgnacji włosów. Oprah's Organics będzie nas także karmiła. Firma wypuści na rynek dressingi do sałatek, zupy, mrożonki warzywne, napoje i dipy do przekąsek. Oczywiście wszystko ma być pochodzenia organicznego. Firma ma także oferować usługi cateringowe.

Produkcja i hodowla będzie się prawdopodobnie odbywać na wyspie Maui, gdzie Winfrey jest właścicielką sporego kawałka ziemi oraz farmy.

Imperium Oprah Winfrey warte jest ok. 2,7 miliarda dolarów. Jest ona właścicielką m.in. serwisów internetowych, telewizji, stacji radiowej, gazet a nawet szkoły dla dziewcząt w Afryce. W ubiegłym roku zarobiła 165 mln dolarów.

EM