Packard Bell Easynote XS

14 Komentarzy
3 Zdjęcia
Wtorek, 25-09-2007

Packard Bell Easynote XS

Packard Bell poinformował o wprowadzeniu na rynek nowego EasyNote XS, siedmiocalowego notebooka wyróżniającego się małymi gabarytami i pełną funkcjonalnością PC z obsługą systemu Windows XP Home Edition. Wbudowany odbiornik Wi-Fi i kamera VGA znakomicie nadają się do prowadzenia wideorozmów przez Internet. Ergonomicznie umieszczony panel dotykowy i przyciski ułatwiają korzystanie z EasyNote XS w podróży.

EasyNote XS może być wyposażony w pamięć o pojemności do 1024 MB RAM i dysk twardy 30 GB. Na komputerze zainstalowana standardową wersję systemu Windows XP Home Edition. Daje to użytkownikom pełen dostęp do mocy obliczeniowej, funkcji rozrywkowych i internetowych. Wyjątkowa energooszczędność platformy VIA Ultra Mobile Platform zapewnia komputerowi Packard Bell XS długi czas pracy na jednym ładowaniu – ponad trzy godziny z włączonym modułem komunikacji Wi-Fi.

Mały i elegancki Packard Bell EasyNote XS waży mniej niż kilogram (950 g) i jest niewiele większy od typowej książki. Dla ochrony przed zadrapaniami do zestawu dołączony jest zamszowy futerał. Pomimo niewielkich gabarytów, EasyNote XS nie ogranicza komfortu użytkownika – posiada pełnowymiarową klawiaturę i siedmiocalowy ekran.

Cena: około $730 (około 1 960 zł)

www.packardbell.com

Packard Bell Easynote XS

Packard Bell Easynote XS

MWW

 • Wt., 25-09-2007 sweet-M
  jest duzo lepszy od mojego tylko ze moj sie ladniej prezentuje pomimo wszystko...i moj wyglada na drozszy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 25-09-2007 Pawel
  sweet_raspberry (Wtorek, 25-09-2007) napisał:  Ale mó różowy laptopik jest duzo ładniejszy hihhihi ;***


  hihihihi
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 26-09-2007 Pani Genia
  revelka :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 15-01-2008 gość
  Jezu ...tak można tylko w Polsce. W USA za 399 USD w sieci sklepów walmart a przed chwilą widziałem w innym artykule że cena w polsce 600 E . Tutaj ponizej że 730 USD.
  Polska to piękny kraj.......
  Odpowiedz Zgłoś
1 2