Peeling do dłoni Masque Gommage Mains Biologique Recherche

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Piątek, 30-10-2009

Peeling do dłoni Masque Gommage Mains Biologique Recherche

Z suchymi, szorstkimi i zniszczonymi dłońmi można sobie radzić nie tylko przez wcieranie w nie rozmaitych specyfików. Podstawą pielęgnacji, zarówno twarzy, ciała, jak i dłoni powinno być złuszczanie martwego naskórka.

Taki zabieg, zwłaszcza na dłoniach daje szalenie spektakularne efekty. Kosmetyków złuszczających, dedykowanych dłoniom wciąż jest niewiele. Jednym z nich jest Masque Gommage Mains francuskiej marki Biologique Recherche. Jest idealny właśnie do suchych i zniszczonych dłoni. Jego kremowa, łagodna, ale bardzo skuteczna formuła złuszcza, nawilża i dosłownie “naprawia” skórę, pozostawiając ją niesamowicie gładką i ujednoliconą.

Cena: 195 zł (75 ml)

Wszystkie produkty Biologique Recherche są dostępne w autoryzowanych salonach.

MWW

 • Pt., 30-10-2009 gość
  a czym się tak wyróżnia, że tyle kosztuje?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 30-10-2009 Cinemak_pl
  C I N E M A K pl najnowsze filmy online i seriale online!!
  Polecam.
  Sprawdz!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 31-10-2009 gość
  gość (Piątek, 30-10-2009) napisał:  a czym się tak wyróżnia, że tyle kosztuje?


  kup to sie dowiesz
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 10-11-2009 Gorliczanka
  Miałabym wątpliwości, czy używać złuszczajacego kosmetyku do dłoni...moje i tak mają suchą skórę, która chcąc nie chcąc w trakcie codziennych czynności się delikatnie ściera. Zdecydowanie wolę stricte nawilżające kosmetyki. Polecić mogę zwłaszcza te na bazie minerałów z Morza Martwego - kupiłam sobie w Mydlarni u Franciszka jakiś czas temu taki krem z serii Mineral Line - używam go regularnie . Bardzo dobrze nawilża i regeneruje naskórek. Polecam wszystkim paniom, które są zmuszone do szczególnej dbałości o dłonie
  Odpowiedz Zgłoś