Peeling wygładzający z kwasami AHA Decleor

0 Komentarzy
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 23-05-2011

Peeling wygładzający z kwasami AHA Decleor

Specjalnie z myślą o cerze bardzo delikatnej, nietolerującej peelingów mechanicznych, stworzono ten kosmetyk – zamiast drobinek zastosowano w nim koncentrat kwasów owocowych i kompleks kwasów AHA, który wygładza skórę poprzez stymulację mechanizmów odnowy komórkowej. Efekt jego działania to wygładzenie zmarszczek i usunięcie oznak starzenia, przywrócenie skórze jędrności i promienności.

Preparat ma konsystencję żelu, w jego składzie, obok kompleksu AHA (wyciąg z owoców męczennicy, winogrona, ananasa + syntetyczne alfahydroksykwasy), zawarto wyciąg z maca (bulwa Lepidium meyenii, peruwiański żeń-szeń), olejek eteryczny z irysa, żel z aloesu i koncentrat wody różanej.

Peeling należy nałożyć go za pomocą płatka kosmetycznego na umytą twarz i szyję, omijając okolice oczu, pozostawić na 5 minut i zmyć wodą. Dla najlepszych rezultatów należy używać go raz lub dwa w tygodniu, jednak w trakcie użytkowania jego należy unikać opalania i stosować kosmetyki chroniące przed słońcem z wysokimi filtrami.

Cena: 198 zł (50 ml)

Do kupienia w autoryzowanych perfumeriach.

AG