Perfekcyjny kontur oka z Eye Contour Cream Oxynergy Paris

4 Komentarze
2 Zdjęcia
Środa, 03-08-2011

Perfekcyjny kontur oka z Eye Contour Cream Oxynergy Paris

Oczy to nie tylko “okno duszy”, to one decydują o tym, czy twarz rozpoznawana jest jako młoda i atrakcyjna. Dlatego warto dbać o kondycję skóry wokół nich. Krem Eye Contour marki Oxynergy Paris na pewno w tym pomoże.

Do głównych zadań tego kosmetyku należy nadanie oczom młodego wyglądu, redukcja zmarszczek i bruzd, a także stymulacja syntezy kolagenu. Dzięki kremowi Eye Contour poprawie powinna ulec elastyczność i nawilżenie naskórka. Natomiast kombinacja składników takich jak peptydy, lipopeptydy, aktywny peptyd N-hydroksy-sukcynimidowego (NHS), flawonoidy, organiczny krzem, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy i czynnik natleniającego wpłyną na redukcję ceni i worków pod oczami. O potwierdzenie tych rezultatów pokuszono się przeprowadzając badania kliniczny z zastosowaniem laboratoryjnej techniki fotografii „high-speed”, która u kobiet stosujących ``Cream wykazała redukcję niebieskiego i czerwonego zabarwienia składającego się na wizualny efekt cieni pod oczami.

Cena: 115 zł (30 ml)

Do kupienia w wybranych salonach kosmetycznych.

www.oxynergy.com

Perfekcyjny kontur oka z Eye Contour Cream Oxynergy Paris

AG

 • Śr., 03-08-2011 gość
  Fajnie, widac po zdjeciu ze zmienia tez kolor oczu..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 04-08-2011 gość
  Dokładnie, nic tylko kupować :-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 05-08-2011 gość
  skraca rzęsy, opuszcza powiekę, zaczerwienie oko. Mój ideał!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 07-08-2011 gość
  Jesli chodzi o zabieg a nie krem który skutecznie działa na zwiotczała skóre pod oczami i na pojawiajace sie obok tego worki to sprawdzony i przetestowany przeze mnie jesli tak mozna powiedziec jest ten zabieg http://www.beautymed.pl/produkt…
  Odpowiedz Zgłoś