Piekarnik Miele

6 Komentarzy
3 Zdjęcia
Sobota, 19-07-2008

Piekarnik Miele Ciężko wyobrazić sobie kuchnię bez piekarnika. Inwestującym w nowy sprzęt polecam piekarnik Miele z całym mnóstwem praktycznych i wygodnych funkcji.

Estetyczne urządzenie wyposażono w płaski, lekko pochylony panel sterowania z dialogowym wyświetlaczem, sygnałem dźwiękowym i przewodnikiem, który dokładnie kontroluje przebieg przyrządzania potraw. Piekarnik zapamiętuje własne programy, proponuje temperaturę, rozmraża, podgrzewa i oczywiście piecze. Tu przewidzianych jest sporo opcji: grzanie dolne i górne, grill z nawiewem, program intensywny, delikatne pieczenie, poprzeczny rożen z napędem i turbonagrzewanie.

Dużym ułatwieniem są indywidualnie ustawiane boczne i górne oświetlenia halogenowe. Konstruktorzy nie pominęli również kwestii bezpieczeństwa: drzwi piekarnika pozostają zawsze chłodne i świetnie działa system schładzania.

Cena: 24 990 zł

Kupisz w sklepach z AGD.

Produkty Miele znajdziesz w porównywarce cen Radar.pl

Piekarnik Miele

Piekarnik Miele

AW

 • Sob., 19-07-2008 fuck-girl
  Jedyne co moznaby ujac to cene , pozatym jest swietny .
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 19-07-2008 Marcin z Wrocławia
  Rany boskie skąd taka cena. Toż to tylko piekarnik. Wszystko do okoła trzeba zrobić samemu. No chyba że w cenie jest dobry szef kuchnii który wszystkie rzeczy nam przygotuje i poda na stół.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 19-07-2008 cherri
  Marcin z Wrocławia (Sobota, 19-07-2008) napisał:  Rany boskie skąd taka cena. Toż to tylko piekarnik. Wszystko do okoła trzeba zrobić samemu. No chyba że w cenie jest dobry szef kuchnii który wszystkie rzeczy nam przygotuje i poda na stół.


  ***************************************************
  Hahahaaaaa !!! Jestem za opcją z szefem kuchni i do tego przystojnym, wtedy nad ceną można się zastanowic ;]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 19-07-2008 Szise
  ta cena mnie poraza
  Ale piekarnik fajny a opcja z szefem kuchni bardzo zabawna XD
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 20-07-2008 gość
  popierniczyło eksporterów,ale w Polsce znajdą się z pewnością kwachopodobni i kupią dla ekipy sprzątaczek i kucharek takie cudeńko!Tylko,żeby potrafili wytłumaczyć jakto działa!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 04-02-2010 gość
  high class of home appliances is Miele of course
  Odpowiedz Zgłoś