Pierścionek Hannah Martin

21 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 19-04-2007

Pierścionek Hannah Martin
Absolwentka słynnego Central Saint Martins Hannah Martin planowała zająć się rzeźbą. Stało się nieco inaczej i dziś Vivienne Westwood zalicza ją do grona swoich ulubionych i najbardziej uzdolnionych projektantów biżuterii. Współpracę z Hannah Martin nawiązał też Cartier i dom mody Givenchy. Rzeźbiarskie fascynacje nie poszły jednak w zapomnienie i wyraźnie widać je w projektach.

Prezentowany pierścionek to klejnot, który nie pozostanie niezauważony, polecam więc odważnym miłośniczkom stylu Vivienne Westwood, z której ubraniami doskonale będzie się komponował. Całość jest kanciasta, masywna i wyrazista, nie ma tu miejsca na subtelności i skromność. Pierścionek wykonany jest z 18-karatowego złota i ozdobiony ciemną wstawką z rubinów.

Biżuteria powstaje na indywidualne zamówienie klienta, a cały proces trwa od 4 do 6 tygodni. Wraz z zakupem można zlecić grawerowanie.

Cena: 2 640 - 2 720 euro w zależności od koloru złota (około 10 120 - 10 426 zł)

Do nabycia w butiku Brittique oraz Nina & Lola lub w sklepach prowadzących sprzedaż biżuterii Hannah Martin, a których wykaz znajduje się tutaj.

Pierścionek Hannah Martin

AW

  • Pn., 09-07-2007 gość
    w srodku przez ten chyba (!!!) ?! cien wyglada jak serce :) ale booosq :D dajcie spokoj krzyde ! chyba dama noszac ten pierscionek nie bedzie go noscic non sto a na przyjeciu ktore bedzie mialo zaszczyt goscic posiadaczke pierscienia ( daje przyklad ! puscilam wodze fantazjii;p) konieta nie bedzie chyba wymachwiwac lapami nie !!!
    Odpowiedz Zgłoś
1 2 3