Pilati żegna się z YSL?

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 28-02-2011

Pilati żegna się z YSL?

To jedna z gorętszych plotek trwających tygodni mody – Stefano Pilati odchodzi z YSL, a jego stanowisko zajmie Heidi Slimane, który ma być odpowiedzialny za damską i męską kolekcję. Plotka krąży już od jakiegoś czasu i nie doczekała się jeszcze oficjalnego potwierdzenia. Jesienno – zimowa kolekcja Yves Saint Laurent ma być ostatnią zaprojektowaną przez Stefano Pilati.

Jeśli plotki się potwierdzą, nie będzie to jedyna zmiana na najważniejszych stanowiskach w firmie. Niedawno z fotelem CEO pożegnała się Valerie Hermann (od kwietna 2011 szefowa bardzo młodej marki Reed Krakoff).

Magazyn Hint donosi, że to nie koniec rewelacji dotyczących YSL. Razem z Heidi Slimane do firmy miałaby przyjść Carine Roitfeld, była (zwolniona?) naczelna francuskiego Vogue’a.

Zdjęcia: Forum

AW

 • Pn., 28-02-2011 gość
  A co z Galliano?? kto bedzie projektowal awangardowe cudenka dla Diora?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-03-2011 gość
  ja nie wyobrazam sobie Diora Bez Galliano. To arcymistrz sztuki krawieckiej. Przez tyle lat wyrobił sobie renomę i prestiż. YSL bez Pilati-ta sama sytuacja. Nie wiem czemu wielkie koncerny rezygnują z tak dobrych projektantów. Może chcą zmiany ? nowego podejscia do kreowania? pomyslow? nie wiem
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-03-2011 gość

  A czemu Ford odpuscil YSL i Gucci ??
  Ma teraz swoj wlasny dom mody i nikt mu nie dyktuje warunkow... z reszta YSL mocno stracilo po odejsciu Forda to samo Gucci.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 02-03-2011 gość
  [cytat komentarz="4747494"]

  Może dlatego że Galliano to sfrustrowany przygłup o nazistowskich poglądach?
  Odpowiedz Zgłoś