Pióro Louis Vuitton

21 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 17-08-2007

Pióro Louis Vuitton To pióro sygnowane jest przez dom mody Louis Vuitton. Eleganckie, smukłe, na korpusie pokryte ultradelikatną skórą naturalną. Grawerowaną, srebrną stalówkę powleczono warstwą rodu.

Pióro dostępne jest w trzech wersjach kolorystycznych: w brązie, czerni i granacie.

Oferta dla mężczyzn szczególnie dbających o doskonałe jakościowo dodatki.

Kosztuje $875 czyli 2 800 zł, do kupienia w sklepie Eluxury oraz butikach Louis Vuitton.
 
O możliwościach wysyłki do Polski przeczytasz tu.

MO

 • Pt., 17-08-2007 MichaelC
  Nie podoba mi się. Oglądalem pióra LV dwa dni temu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 17-08-2007 ayumcia:)
  bardzo eleganckie :) pióro dla kobiet z klasa i dla mężczyzn też :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 17-08-2007 that shit gets everywhere
  MichaelC (Piątek, 17-08-2007) napisał:  Nie podoba mi się. Oglądalem pióra LV dwa dni temu.


  Sorry koleś,ale nie moge się oprzeć wrażeniu , że na tej stronie leczysz swoje kompleksy. Wg mnie twoje "bogactwo" to stek bzdur , bo człowiek rzeczywiście zamożny czuje satysfakcje z posiadanego dorobku i nie czuje potrzeby aby informować o tym świata. Nie musi sie po prostu dowartościowywać w ten sposób. TY najwyraźniej jesteś jakimś godnym pożałowania frustratem,który nie żyje takim życziem jakim zawsze chciał żyć.Niestety nie zbudowałeś sobie wizerunku faceta z klasa a raczej (za przeproszeniem)-totalnego ciula.Jeszcze te twoje wstawki typu "o lotach w kosmos czytalem dwa tygodnie temu","te pioro oglądalem dwa dni temu" sa max żałosne-jestem pewien , że śledzisz te nowości z zapartym tchem , obczajasz je zachlannym wzrokiem(bo nabyć ich nie mozesz)a potem na luxie zgrywasz zblazowanego bo nic cie niby nie zachwyca.Wiem , że zyjesz w swoim zamknietym/autystycznym świecie więc głos(całego luxa w sumie)rozsądku do ciebie nie dotrze , a jedyne co powiesz to to , ze ci zazdroscimy(czego ku***,czego sie pytam?!)ale przemysl to i odejdz koles w cien bo sie osmieszasz:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 17-08-2007 gość
  that shit gets everywhere (Piątek, 17-08-2007) napisał:  MichaelC (Piątek, 17-08-2007) napisał:
  Nie podoba mi się. Oglądalem pióra LV dwa dni temu.
  Sorry koleś,ale nie moge się oprzeć wrażeniu , że na tej stronie leczysz swoje kompleksy. Wg mnie twoje "bogactwo" to stek bzdur , bo człowiek rzeczywiście zamożny czuje satysfakcje z posiadanego dorobku i nie czuje potrzeby aby informować o tym świata.  Rany, bez przesady. Pióro LV było tu prezentowane dwa dni temu, więc koleś po prostu napisał, że wtedy je widział. Mnie też się tamto bardziej podobało. I to nie jest chyba dowód na to, że udaje jakiegoś snoba, bo po prostu pisze to, co myśli o poszczególnych przedmiotach!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 17-08-2007 MichaelC
  gość (Piątek, 17-08-2007) napisał:  Rany, bez przesady. Pióro LV było tu prezentowane dwa dni temu, więc koleś po prostu napisał, że wtedy je widział. Mnie też się tamto bardziej podobało. I to nie jest chyba dowód na to, że udaje jakiegoś snoba, bo po prostu pisze to, co myśli o poszczególnych przedmiotach!  O co Ci człowieku chodzi? Tego pióra nie chciałbym nawet za darmo! Jest obrzydliwe, jak większość rzeczy LV.
  Pióra oglądałem w jakimś sklepie internetowym.

  Ostatnio był tu prezentowany długopis Gucciego, jeśli się nie mylę. Równie paskudny.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 17-08-2007 MichaelC
  Oj, przepraszam. ;-) Pierwsza część była adresowana do Pana powyżej.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 17-08-2007 alleee

  u was na wsi lepsze przyjezdni gubią:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 17-08-2007 gość
  doskonałe jakościowo dodatki, ale zdjęcie jakościowo beznadziejne.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 17-08-2007 gość
  [cytat komentarz="208458"]
  gość (Piątek, 17-08-2007) napisał:  Ostatnio był tu prezentowany długopis Gucciego, jeśli się nie mylę. Równie paskudny.


  Nie śmie wątpić.Na stówe nie przegapisz żadnej paskudy...i to jeszcze od gucciego...bleeehhh...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 17-08-2007 mexx
  pioro jest bardzo fajne,w cenie sredniego mont blanc,tylko ze ja gubie tak piora jak i zapalniczki,dlatego niekupuje nic takiego,bo jestem skapy i serce mnie boli jak cos posieje,pioora mi starcza parkera za 60 euro,zapalniczki zippo za 5o euro,i wizytowniki salamander za 25 euro:-),i mam w dupie ze ktos sie krztusi ze nie mam klasy.Pie...ole to.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3