Poczwórne cienie Guerlain

14 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 08-09-2006

Poczwórne cienie Guerlain
W jesiennej kolekcji makijażu Guerlain pojawiła się kolejna limitowana wersja poczwórnych cieni.

Cienie o nazwie Touche de Parme 265 to tegoroczna jesienna edycja limitowana. W jej skład wchodzą kolory: subtelnie perłowy, jasnowrzosowy, delikatnie różowy - wszystkie odcienie łączą się na górnej powiece, a ciemny mieniący się fiolet nadaje makijażowi strukturę.

Wrzosowe odcienie są piękne, ale nie używaj ich, jeśli zaspałaś i masz zaczerwienione, podpuchnięte oczy. Wtedy lepiej użyć drugiej palety z jesiennej kolekcji - Touche de Brume 285. Ten zestaw składa się z następujących kolorów - perłowy cień rozświetlający powiekę (do stosowania tuż pod łukiem brwiowym i w wewnętrznym kąciku oka), beż, szary i czarny do modelowania powieki.

Cena: 220 zł, do kupienia w perfumeriach oferujących kosmetyki Guerlain.

AMG

 • Wt., 12-09-2006 Malina
  moim zdaniem najlepiej podkreślać usta-szminka ,błyszczyki, konturówki jest tego bardzo dużo. Tylko też ,te leprze nie są tanie. Można też użyć jakiegoś fluidu, ale to już musi być-bardzo dobry , bo cała cera może dostać uczulenia-lepiej więc stosować jakiś dobry krem.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 12-09-2006 Malina
  Tak, tylko mocno podkreślone usta bardzo postarzają.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 08-06-2007 psycho_bunny
  ładnie wyglądające cacko ale nic poza tym cienie się załamują i zbrylają na powiece chyba najgorszy z produktów guerlain!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 23-06-2007 psycho_bunny
  a ja swoje chętnie odstąpię
  szukaj na allegro "guerlain touche de lilas" blackmono
  dostałam w prezencie i dla mnie się nie nadają (kolory nie moje"
  Odpowiedz Zgłoś
1 2