Podróże ekstremalne: Fotomisja w Szanghaju

2 Komentarze
12 Zdjęć
Poniedziałek, 23-01-2012

Dla niektórych najlepsze wakacje to takie, kiedy można nauczyć się czegoś nowego i połączyć przyjemne z pożytecznym. Jeżeli tak jest też w waszym przypadku, a do tego fascynuje was fotografia i chcielibyście odwiedzić Chiny – nic prostszego niż wybrać się na Fotomisję, czyli warsztaty street photo do Szanghaju.

Fotomisja w Szanghaju to ekscytujące 10-dniowe warsztaty z fotografii ulicznej, które poprowadzi znany fotograf Jacek Bonecki. Każda sesja fotograficzna zostanie poprzedzona krótkim wykładem na temat technik robienia zdjęć w określonych warunkach, a zdobytą wiedzę w chwilę później wykorzystacie w praktyce. Swoje postępy będziecie mogli śledzić dzięki wieczornym dyskusjom, podczas których z Jackiem Boneckim przejrzycie swoje najciekawsze zdjęcia i dowiecie się co zrobić, aby były jeszcze bardziej udane.

W trakcie wyprawy odwiedzicie między innymi centrum artystycznw Moganshan 50, Świątynię Jingci, Świątynię Sześciu Harmonii, lokalną wioskę, plantację herbaty, zabytkową osadę Wuzhen, taras najwyższego w Szanghaju budynku WFC, Taikang Lu, park Luxun, Ogrodny Mistrza Sieci oraz Pokornego Zarządcy i wiele innych.

Dodatkowo na czas Fotomisji zostaniecie wyposażeni w obiektywy Sigma wedle życzenia (do wyboru ponad 100 modeli), które zapewni partner Fotomisji – Sigma ProCentrum, a także aparaty Fujifilm FinePix X-Pro1, FinePix X100 i FinePix X10, które idealnie nadają się do dyskretnego uwieczniania na zdjęciach życia szanghajskich ulic i które dostarcza partner Fotomisji firma Fujifilm.

Cena: 6 990 zł + ok. $700
Termin: 20-29 maja 2012

Organizatorem wyprawy jest Relaksmisja. Więcej informacji na stronie.

AWP