Podróże marzeń: luksusowa turystyka bez ograniczeń

0 Komentarzy
8 Zdjęć
Sobota, 22-09-2012

Podróżowanie to przede wszystkim doświadczanie nowych emocji, kolekcjonowanie wrażeń i odkrywanie uroków miejsc. Taki sposób spędzania czasu wolą nawet milionerzy, którzy mogą sobie pozwolić na wszystko. Zamiast kupna kolejnego jachtu czy nieruchomości, pakują walizki i lecą w nieznane.

Oferty turystyczne polegające tylko na standardowym zwiedzaniu czy odpoczynku, powoli odchodzą do lamusa. Biura podróży specjalizują się w wyjazdach spersonalizowanych, bazujących na indywidualnym podejściu do każdego uczestnika wyjazdu.

Tego typu wycieczki, w których oprócz klientów uczestniczą także eksperci z danej dziedziny, dbający o komfort wypoczynku, oferuje m.in. agencja podróżnicza Life Unlimited. Kierunki wycieczek to Kenia, Bhutan, Botswana i Mozambik, Mongolia, Ameryka, Laponia. Część swoich dochodów LU przeznacza na potrzeby własnej fundacji, wspierającej lokalne społeczności w wybranych regionach.

Uczestnicy wyjazdu (max. 14 osób) podróżują w asyście specjalistów. W ekipie są np. terapeuta, coach, trener jogi, instruktor fitness, fizjoterapeuta, nauczyciel medytacji. Ich zadaniem jest dbanie o komfort  fizyczny i psychiczny uczestników, rozwój interpersonalny, wyeliminowanie stresu.

http://www.un-limited.com/

EM