Podróże marzeń: wycieczki prywatnymi odrzutowcami cz.1

3 Komentarze
26 Zdjęć
Czwartek, 16-08-2012

Wyprawy do najbardziej odległych zakątków świata to zazwyczaj duże przedsięwzięcia logistyczne. Rezerwacje hoteli, przeloty, transfery z lotniska... Nie wspominając o tym, że potrzebne są niemałe pieniądze i czas na zaplanowanie wszystkiego. Jeśli cierpicie na nadmiar gotówki i trochę niewykorzystanego urlopu na pomoc przyjdą Wam firmy specjalizujące się w ekskluzywnych wycieczkach prywatnymi odrzutowcami. Najlepsza pora na wakacje w azjatyckich krajach lub wylegiwanie się na dziewiczych wyspach to jesień. Zobaczcie niektóre propozycje wycieczek tematycznych.

Kultura i kuchnia / termin: 17.09.-05.10.2012 / cena: od 59,950 dolarów /

Szlakiem smaków świata i różnorodnego dziedzictwa kulturowego. Wycieczka po ośmiu, zupełnie odmiennych i kontrastujących ze sobą miejscach na odległych kontynentach. Podróż odbywa się samolotem Boeing 757. W programie poznawanie Rejkiawiku i tradycji Islandii, kuchnia węgierska w Budapeszcie, hinduskie specjały w Amritsar, zwiedzanie plantacji herbaty w chińskim Hangzhou, smaki Wietnamu, arabska Arabian Nights Feast w Muscat w Omanie, odkrywanie starożytnych ruin i śródziemnomorskich specjałów na Krecie, podróż po winnicach i testowanie klasycznych dań kuchni francuskiej w Burgundii.

Skarby Azji / termin: do uzgodnienia / cena: dostępna na życzenie

Podczas ośmiodniowej wycieczki samolotem Cessna CJ3 poznaje się wszystkie najważniejsze atrakcje kontynentu oraz najpiękniejsze miejsca. Trasa zaczyna się w Bangkoku (zakwaterowanie w hotelu Four Seasons), następnie odrzutowiec leci do północnej Tajlandii do Chiang Rai. Na podróżników czeka wyprawa łodzią w dół rzeki Mekong, wizyta w muzeum Hall of Opium a potem odpoczynek w Anantara Golden Triangle Resort & Spa. Zregenerowane siły będą potrzebne na   Lodge Malikha w Myanmarze, gdzie zaplanowano przeprawę na słoniach przez dżunglę i rzekę Nam Lang. Kolejny punkt podróży to świątynie w Kambodży i występy lokalnych artystów.

EM

 • Niedz., 19-08-2012 Gość
  niestety malo kogo na to stac, ja ostatnio odkrylam, ze taniej jest zaplanowac wakacje osobno kupujac przelot, a osobno hotele, tylko problem mam z wyszukiwaniem fajnych polaczen, jest gdzies w sieci moze jakas strona ktora ulatwia zycie w tym zakresie?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 20-08-2012 Gość
  spróbuj zajrzec na aero.pl, ja z nimi planuje swoje podroze samolotem i jestem bardzo zadowolona
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 22-08-2012 Gość
  Gość (Niedz., 19-08-2012) napisał:

  niestety malo kogo na to stac, ja ostatnio odkrylam, ze taniej jest zaplanowac wakacje osobno kupujac przelot, a osobno hotele, tylko problem mam z wyszukiwaniem fajnych polaczen, jest gdzies w sieci moze jakas strona ktora ulatwia zycie w tym zakresie?

  Twoje odkrycie do kamień milowy w organizacji wspaniałych wakacji! http://www.sky4fly.net/
  Odpowiedz Zgłoś