Podróże marzeń: wycieczki prywatnymi odrzutowcami cz.2

2 Komentarze
21 Zdjęć
Niedziela, 19-08-2012

Wyprawy do najbardziej odległych zakątków świata to zazwyczaj duże przedsięwzięcia logistyczne. Rezerwacje hoteli, przeloty, transfery z lotniska... Nie wspominając o tym, że potrzebne są niemałe pieniądze i czas na zaplanowanie wszystkiego. Jeśli cierpicie na nadmiar gotówki i trochę niewykorzystanego urlopu na pomoc przyjdą wam firmy specjalizujące się w ekskluzywnych wycieczkach prywatnymi odrzutowcami. Zobaczcie niektóre propozycje podróży tematycznych.

Ekspresowo dookoła świata / terminy: 19.02. -14.03.2013(najbliższy wolny) / cena: od ok. 66 tys. dolarów / http://www.nationalgeographicexpeditions.com/

Wyprawy organizowane przez National Geographic Expeditions to naprawdę duża przygoda. Jedną z propozycji jest podróż po 5 kontynentach. Na trasie m.in. 12 miejsc wpisanych na światową listę dziedzictwa UNESCO, od Machu Picchu po piramidy w Gizie. 24-dniowa wycieczka zaczyna się w Waszyngtonie. Stamtąd leci się prywatnym samolotem do Peru, Chile, na Samoa, do Australii, Kambodży, Chin, Indii, Tanzanii, Egiptu, Maroko i z powrotem do Waszyngtonu. Przewodnikami po różnych lokalizacjach jest światowej klasy zespół ekspertów. Jakie atrakcje są przewidziane? Podczas pobytu w Tanzanii zobaczycie Park Narodowy Serengeti. Archeolog Edmundo Edwards będzie czekał na Wyspie Wielkanocnej i zapozna was z jej historią oraz pradawną kulturą. Na ten rok n ie ma już wolnych miejsc, ale można zapisać się na listę rezerwową w październiku lub grudniu.

Hotelowy luksus / termin: 30.09.-21.10.2012 / cena: od 66,950 dolarów za 2 osoby / http://www.tcsandstarquestexpeditions.com/

TCS & Starquest Expeditions od 20 lat organizuje ekskluzywne wycieczki. Proponują np. wypoczynek w najbardziej egzotycznych miejscach świata i noclegi w pięciogwiazdkowych hotelach Four Seasons oraz posiłki w drogich restauracjach. Na trasie są takie kraje jak Hawaje, Australia, Bali, Indonezja, Egipt, Wielka Brytania. Podróż odbywa się Boeingiem 757. Na pokładzie jest 78 miejsc. Na pięciu pasażerów przypada jedna osoba z personelu pokładowego. Wycieczka trwa 22 dni.

Zdjęcia: National Geographic, TCS & Starquest Expeditions.

EM

  • Pt., 31-08-2012 kkkk
    tak to przyjemnośc za duże pieniądze . ale klientów nie brakuje.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Pt., 31-08-2012 Gość
    Przygoda zycia dla wielu.
    Odpowiedz Zgłoś