Poison Elixirs Dior

12 Komentarzy
5 Zdjęć
Niedziela, 02-11-2008

Poison Elixirs Dior

Eliksir oznacza kwintesencję, najczystszą postać mieszaniny otrzymywanej z różnych substancji. Bywa on przedmiotem poważnych eksperymentów i magicznym elementem baśniowych opowieści.

W laboratoriach Christian Dior powstał kultowy eliksir Poison, do którego kreatorzy dopisali historię o metamorfozach i uwodzeniu. Liczy się moc i siła. Autorem trzech eliksirów jest François Demachy, który odświeżając recepturę zachował pierwotny charakter wszystkich trzech zapachów. Celem była „smakowa” odnowa kompozycji, stąd pojawiające się słodkie nuty i apetyczne skojarzenia. Bogactwo jest wyeksponowane, dodano kilka nowych akordów, a intensywna baza została wzmocniona.

Midnight Poison to lekko odurzające płatki róży, suszone liście paczuli i zwierzęce nuty ambry. Dopełnieniem jest słodki smak palonego karmelu i łagodna woń wanilii.   

Hypnotic Poison – jaśmin sambac w zestawie z nutami kwiatowymi i nieco ostrzejszymi, gorzkimi migdałami i odurzającym kminkiem. Egzotyki dodaje kwiat jacarandy, piżmo i zmysłowa wanilia. W nowej interpretacji pojawia się lukrecja i gwiazdkowy anyż.

Pure Poison – krystaliczne nuty jaśminu, bergamotki kalabryjskiej i mandarynki sycylijskiej połączono z narkotyczną delikatnością kwiatu pomarańczy, nutami ambry i drzewa sandałowego. O walory smakowe zapachu dbają nasiona owoców kakaowca - gorzkie, ale przyjemnie wyczuwalne.

Ceny:
Midnight Poison: 294 zł (50 ml)
Hypnotic Poison: 269 zł (50 ml)
Pure Poison: 294 zł (50 ml)
Kupisz w autoryzowanych perfumeriach.

Poison Elixirs Dior

Poison Elixirs Dior

Poison Elixirs Dior

Poison Elixirs Dior

AW

 • Śr., 05-11-2008 myszkie1
  Dla mnie śmieszne jest jak ktoś jedzie anonimowo po innych ludziach... A po drugie każdy ma własny, indywidualny i niepowtarzalny gust(węch) jeśli chodzi o perfumy, nie kwestionuje się cudzych... brak klasy....
  Zapach jak dla mnie pospolity...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 02-12-2008 gość
  uwielbiam midnight poison jest kompletnie magiczny i seksowny
  Odpowiedz Zgłoś
1 2