Pomysł na prezent: ekspres do kawy A Modo Mio Lavazza

4 Komentarze
2 Zdjęcia
Środa, 04-11-2009

Pomysł na prezent: ekspres do kawy A Modo Mio Lavazza

Saeco Lavazza A Modo Mio to nowoczesny, domowy ekspres do kawy działający w coraz popularniejszym systemie kapsułkowym.

Urządzenie jest niewielkie i bardzo łatwe w obsłudze, mimo to pozwala na przyrządzenie doskonałej i aromatycznej kawy zgodnie ze sztuką parzenia prawdziwego espresso. Dzięki dyszy wytwarzania pary i wrzątku, można w nim także spienić mleko i zagotować wrzątek na inny, gorący napój.

Dotychczas dostępne były dwie wersje urządzenia: czerwona i czarna. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dołączyła do nich, przewidziana jako potencjalny prezent choinkowy, wersja śnieżnobiała.

Uzupełnienie ekspresu stanowią kapsułki A Modo Mio. Oferowanych jest kilka mieszanek. Każda kapsułka zawiera 7,5 g kawy, czyli dokładnie tyle, ile profesjonalny barista zużywa do przygotowania jednej filiżanki espresso.

Sugerowana cena dystrybutora to 799 zł

Opakowanie z 16 kapsułkami Lavazza A Modo Mio to około 24 zł.

Zarówno ekspresy, jak i kapsułki Lavazza A Modo Mio dostępne są w nowoczesnych hipermarketach oraz sklepach ze sprzętem RTV i AGD. 

Pomysł na prezent: ekspres do kawy A Modo Mio Lavazza

MO

 • Śr., 04-11-2009 gość
  Badziew i to bardzo drogi w eksploatacji !!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 05-11-2009 gość
  Wyglada bardzo ciekawie,w sumie takie niespodzianki na prezent działaja bardzo pozytywnie na osoby obdarowywane. Ja teraz dostałam od rodziców komplet garnków philipiaka i tez jestem bardzo zadowolona.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 30-12-2009 zindi
  Ja bym mimo wszystko proponowała Senseo. Można go tanio kupić na caffetea.pl, kawa wychodzi z niego pierwsza klasa, zresztą można też zrobić w nim herbatę. Sklep oferuje też saszetki - maja chyba największy wybór w sieci.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 04-02-2010 gość
  fajna przydałaby mi się
  Odpowiedz Zgłoś