Pomysł na prezent: Freeagent Theater+ HD Seagate

1 Komentarz
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 23-11-2009

Pomysł na prezent: Freeagent Theater+ HD Seagate

Seagate zaprezentował multimedialny odtwarzacz Seagate FreeAgent Theater+ HD Media Player.

Odtwarzacz został zaprojektowany tak, aby współpracować z systemem dokującym przenośnych dysków twardych z serii FreeAgent Go. Urządzenie umożliwia odtwarzanie przechowywanych na dysku twardym plików na odbiorniku telewizyjnym lub domowym centrum rozrywki. Po nagraniu na FreeAgent Go ulubionych filmów, muzyki czy zdjęć, wystarczy włożyć dysk do stacji dokującej umieszczonej w Seagate FreeAgent Theater+, żeby cieszyć się stałym dostępem do cyfrowych treści odtwarzanych w formacie wideo 1080p HD, DTS 2.0 + Digital Out lub technologii Dolby Digital. Do FreeAgent Theater+ dołączony jest pilot, dzięki czemu korzystanie z cyfrowych treści jest znacznie łatwiejsze. 

Seagate FreeAgent Theater+ HD media player ma dwa dodatkowe porty USB oraz port Ethernet, który zapewnia dostęp do cyfrowych mediów za pośrednictwem domowej sieci. 

Oprogramowanie dołączone do odtwarzacza FreeAgent Theater+ HD pozwala na automatyczne przesyłanie i zarządzanie treściami cyfrowymi przechowywanymi na komputerze.

Ceny:
FreeAgent Theater+ - $149.99, czyli około 420 zł
FreeAgent Go 500 GB - $289.99, czyli około 810 zł

Produkty Seagate znajdziesz w porównywarce cen Radar.pl

MWW

  • Pn., 23-11-2009 gość
    Bardzo fajny prezent.Ja juz zapowiedziałam swojemu mężowi,ze chciałabym aby zakupił mi weekendowy pobyt w SPA.Szukam teraz tylko dobrego hotelu.
    Odpowiedz Zgłoś