Powstaną kosmetyki Christian Louboutin? To już pewne!

5 Komentarzy
10 Zdjęć
Piątek, 18-05-2012

Efektem mariażu firm Christian Louboutin SA i Batallure Beauty jest powstanie Christian Louboutin Beauté. Dla miłośniczek szpilek oznacza to jedno – rodzącą się właśnie nową markę luksusowych kosmetyków z rozpoznawalnym logo. Czy zmienią one świat mody i urody, tak jak miało to miejsce w przypadku butów – zobaczymy!

„Noszenie obuwia firmy Christian Louboutin całkowicie zmienia kobietę i tym samym Chrisitian, poprzez produkty kosmetyczne, umożliwi kobietom taką samą jakość przemiany" - mówi Robin Burns, przewodniczący i współzałożyciel Batallure Beauty.

Co na to sam Christian Louboutin? "20 lat temu zacząłem coś, co wydawało mi się, że będzie niewielkim przedsięwzięciem, a co zakończyło się stworzeniem wielkiej firmy. Przedsięwzięcie w branży kosmetycznej jest naturalnym kierunkiem rozwoju dla takiej osoby jak ja, która lubi dawać kobietom możliwość decydowania, a wzięcie udziału w tworzeniu piękna wydaje się być dobrym kolejnym krokiem". Oby tak dalej!

Wprowadzenie na rynek pierwszych produktów Christian Louboutin Beauté planowane jest na drugą połowę 2013 roku. Czekamy z niecierpliwością!

http://www.christianlouboutin.com

AG

 • Pt., 18-05-2012 Gość
  Przepiękne torebki i ostatnie szpilki, a kosmetyki - ciekawa sprawa. Wiadomo czy makijaż, pielęgnacja, czy zapachy?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-05-2012 Gość
  Lubetony, aj waj...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-05-2012 butterfly
  Jego zdjęcia kolekcji są dziełem sztuki, tak piękne że zatrzymują oddech na chwilkę.
  Kosmetyków nie mogę się doczekać, ciekawe jakie będą.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 10-06-2012 Gość
  polecam testowanie markowych kosmetyków znanych marek. Po zarejestrowaniu się na stronie otrzymuje się luksusowy box z próbkami kosmetyków, za darmo, bez ponoszenia kosztów wysyłki. Polecam!
  oto link:
  http://shinybox.pl/?ref=2c4d027
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-11-2012 Gość
  CIEKAWE CZY OPRÓCZ BUTÓW, NA MOLIERA 2 TEŻ BEDĄ MIELI TE KOSMETYKI ?
  Odpowiedz Zgłoś