Przybywa kawiarni Starbucks

36 Komentarzy
3 Zdjęcia
Wtorek, 03-01-2012

Starbucks kontynuuje podbój Polski, a Polacy coraz chętniej piją dobrą kawę i doceniają atmosferę kultowych kawiarni.

Pod koniec roku w Warszawie otwarto kolejne dwie kawiarnie Starbucks: w wyremontowanym pawilonie Zodiak przy ulicy Widok 26 oraz w budynku Europlex przy ulicy Puławskiej 17. Sieć liczy już 20 lokalizacji w całej Polsce, z czego połowa znajduje się w stolicy.

„Rok 2011 możemy uznać za bardzo udany. Podwoiliśmy liczbę kawiarni Starbucks w Polsce, a już od początku przyszłego roku planujemy kolejne otwarcia. Będziemy nadal rozwijać się w miastach, w których marka Starbucks jest już obecna, a także na nowych rynkach. Planujemy otwierać zarówno kawiarnie w standardowym formacie, jak również w postaci kiosków oferujących kawę i przekąski na wynos” – tak miniony rok podsumował Michael Hudspeth, Starbucks Brand President na rynek Europy Środkowo-Wschodniej.

http://starbucks.pl/

AW

 • Pt., 13-01-2012 Gość
  Ja sceptycznie podchodzilam do tej kawy ale po wypiciu stwierdzam pysznaaaaaaa jest
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 13-01-2012 Gość
  Mieszkam w stanach i uważam ze to zależy od tego kto i jak te kawę przgotowuje i jaka klient sobie zamówi bo nie każdy potrafi ja zrobić tak ja chcemy jedni robią ja idealnie inni beznadziejnie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 23-01-2012 anastazja
  ja jestem bardzo zadowolona. we Wrocławiu mamy już 4 kawiarnie, byłam w każdej z nich i nie spotkał mnie żaden z niżej opisanych problemów. zawsze kawa ciepła, aromatyczna, smaczna. na prawdę dobra. obsługa jest sympatyczna, pomocna, a kanapki pyszne. nie ociekają starym tłuszczem jak w niektórych fast foodach.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 30-01-2012 Gość
  to z kawą niewiele ma wspólnego...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 30-01-2012 Gość
  jedne z gorszych kaw jakie próbowałam..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 19-02-2013 djej
  A co myślicie o kawie z Niebieskich Migdałów?:)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4