Pudełko na zegarki Philippi

7 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 12-12-2007

Pudełko na zegarki Philippi To kwadratowe pudełko Philippi ze srebrzystej, polerowanej stali to znakomity sposób na utrzymanie kolekcji zegarków w ładzie i dobrej kondycji.

W środku 6 przegródek pozwoli na rozprostowanie pasków i ułożenie tarcz zegarków na miękkim podbiciu. Wymiary: 20 cm x 20 cm. Warto wziąć je pod uwagę jako prezent pod choinkę dla kolekcjonera lub kolekcjonerki zegarków.

Cena: 248 zł

Do kupienia w sklepie internetowym Czerwona Maszyna.


 

AT

 • Śr., 12-12-2007 cherri
  Gadżet dla nielicznych. Ile osób posiada kolekcję sześciu zegarków ???
  Wizualnie też żadna rewelacja - karton po markowej koszuli z przegródkami .
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 12-12-2007 I know who kill me
  Ja posiadam 4 zegarki, ale i tak to pudełko mi się nie podoba, nic nadzwyczajnego ;/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 12-12-2007 Misiu
  cherri (Środa, 12-12-2007) napisał:  Gadżet dla nielicznych. Ile osób posiada kolekcję sześciu zegarków ???Wizualnie też żadna rewelacja - karton po markowej koszuli z przegródkami .  cherri, o to chodzi w tym pudelku aby to zagarki zwracaly uwage, to ich uroda ma zaciekawiac a opakowanie ma je porzadkowac i chronic. Uzyte zgodnie z przeznaczeniem, mimo srebrzenia i polerowania, jest pudelkiem neutralnym. Pozdrawiam.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 12-12-2007 gość
  Misiu (Środa, 12-12-2007) napisał:  cherri (Środa, 12-12-2007) napisał:
  Gadżet dla nielicznych. Ile osób posiada kolekcję sześciu zegarków ???Wizualnie też żadna rewelacja - karton po markowej koszuli z przegródkami .
  cherri, o to chodzi w tym pudelku aby to zagarki zwracaly uwage, to ich uroda ma zaciekawiac a opakowanie ma je porzadkowac i chronic. Uzyte zgodnie z przeznaczeniem, mimo srebrzenia i polerowania, jest pudelkiem neutralnym. Pozdrawiam.

  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 12-12-2007 Cola
  hkhm, moj znajomy tez ma wiecej zegarków, ale nie po3eba mu pudełka za 250złl, żeby je 3ymać. beż przesady, skoro liczy się to , by panował porządek, a nie wygląd pudełka, to tym bardziej można znaleźć coś innego, niż płacić za jakiś bezsensowny wymysł niespełnionej weny twórczej nieważne jak bardzo sławnego projektanta ;]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 12-12-2007 Carma
  zgadzam się z powyższym komentarzem, ale jeśli ktoś naprawdę nie wiem co zrobić z pieniędzmi to kupi takie pudełko..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 12-12-2007 Roy
  Mam 4 zegarki .W przedziale od 10tys w gore. Na rece mam zawsze jeden z nich(to jakby jasne;-) a reszta lezy sobie na poleczce. Dbam o nie ale wydaje mi sie ze trzymanie ich zamknietych jest bardziej eleganckie, swiadczy o tym ze szanujesz swoje przedmioty a zegarki nie bija po oczach.
  Odpowiedz Zgłoś