Radical Motorsport Polska

2 Komentarze
2 Zdjęcia
Niedziela, 11-04-2010

Radical Motorsport Polska

Zamiast niebezpiecznych zabaw na drogach publicznych – specjalny samochód i wyścigi.

Radical Motorsport Polska, autoryzowany dystrybutor Radical Sportscars UK, otwiera szansę dołączenia do ekscytującego świata wyścigów i zostania prawdziwym kierowcą wyścigowym. Można kupić lub wypożyczyć samochód, testować je na torze, brać udział w track days i serii wyścigowej.

Radical Motorsport Polska

SR3 RS to bestseller marki. 260 KM w połączeniu z sekwencyjną skrzynią wzorowaną na F1 pozwala ważącemu mniej niż pół tony bolidowi na osiąganie 100 km/h w mniej niż trzy sekundy i osiąganie prędkości nieznanych nawet kierowcom Ferrari i Porsche. W rękach dobrego kierowcy model ten jest w stanie ścigać się na równi z bolidem Formuły 3. SR3 RS dzięki swojej przemyślanej budowie i silnikowi Powertec (pojemność półtora litra, bazuje na jednostce Suzuki superbike) jest bezkonkurencyjnie tani w utrzymaniu i nie kosztuje więcej niż typowa limuzyna.

W tym sezonie można będzie wybrać spośród oferty kilku kursów mających miejsce na torach w Polsce i pozostałych częściach świata: od 90-minutowej „zachęty” do trwającego cały dzień pakietu PRO.

Cena SR3 to około 250 000 zł

http://www.radicalpolska.pl

MWW

  • Niedz., 11-04-2010 gość
    ze sportów ekstremalnych najbardziej kocham zakupy z kartą kredytową tatusia:)
    Odpowiedz Zgłoś
  • Czw., 22-04-2010 Radical
    Z przyjemnością informujemy, że nasza wyczekiwana strona www.RadicalPolska.pl właśnie ruszyła. Odwiedzający ją od razu zrozumieją, na co musieli tak długo czekać - już teraz dostępny jest kompletny zakres informacji odnośnie całej działalności Radical Motorsport Polska i sylwetka brytyjskiej marki Radical Sportscars. Zainteresowani znajdą kompletne dane oferowanych na polskim rynku samochodów wraz z listą wyposażenia i cenami oraz oferty korzystania z naszych usług: Radical Racing Academy oraz innych szkoleń, imprez typu corporate events, organizacji udziału w wyścigach i treningach oraz własnej serii wyścigowej. Zapraszamy!
    Odpowiedz Zgłoś