Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector Clinique

0 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 05-11-2010

Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector Clinique

Marzeniem większości pań jest uzyskanie maksymalnego efektu działania kosmetyku już po jednorazowym użyciu, dlatego preparaty działające szybko i intensywnie cieszą się coraz większą popularnością.

Nowa propozycja marki Clinique poniekąd wpisuje się w ten kanon, bo Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector, czyli serum odmładzające działa jak terapia laserowa a jedyne wyrzeczenie, zamiast wysokiego kosztu i długiej rekonwalescencji to trzy krople stosowane dwa razy dziennie przez 12 tygodni.

Kosmetyk pomaga w pozbyciu się widocznych skutków działania słońca oraz tych spowodowanych stresem i zanieczyszczeniami. Naprawia „blizny słoneczne”, radykalnie odżywia, sprzyja odnowie komórkowej, chroni przed wolnymi rodnikami i powstawaniem dalszych uszkodzeń. Skóra staje się jędrniejsza, a linie i zmarszczki mniej widoczne.

Serum można stosować na twarz oraz delikatne okolice wokół oczu. Przeznaczone jest do wszystkich typów skóry w każdym wieku. Jest w 100% bezzapachowe, beztłuszczowe i nie powoduje trądziku. Przetestowane alergologicznie, dermatologicznie i oftalmologicznie.

Cena: 230 zł (30 ml)

Do kupienia w autoryzowanych perfumeriach.

AG