Rewolucja w HTC - Titan i Radar

5 Komentarzy
5 Zdjęć
Środa, 07-09-2011

Rewolucja w HTC - Titan i Radar

Wkrótce na rynku pojawią się dwa nowe smartfony HTC – mówi się o nich, że wyznaczą nowe standardy w dziedzinie zaawansowanej fotografii, multimediów i obsługi serwisów społecznościowych.

Pierwszy z nich to HTC Titan – ultrapłaskie urządzenie z ekranem LCD o przekątnej 4,7 cala, w aluminiowej obudowie o grubości 9,9 mm. Drugi, czyli HTC Radar to nieco uboższa wersja z 3,8-calowym ekranem. W obydwu mieści się najnowsza wersja systemu Microsoft Windows Phone, nazywana kodowo Mango.

Ciekawostką jest fizyczny przycisk aparatu fotograficznego, umożliwiający robienie malowniczych zdjęć, bez konieczności odblokowywania telefonu – warto się skusić, bo obiektyw o przesłonie f/2.2 i podświetlany od tyłu czujnik to gwarancja dobrej fotografii nawet przy słabym oświetleniu, a funkcja korekcji HTC Photo Enhancer to ratunek dla tych mniej udanych. Możliwy jest także zapis wideo w jakości HD (720). Znacznie uproszczono też pobieranie i oglądanie filmów oraz programów telewizyjnych. Duży wybór gier wraz z rankingami graczy i listami dokonań (Leaderboards, Achievement) zapewnia znany miłośnikom konsol, serwis Xbox LIVE.

Ale rozrywka to nie wszystko. HTC Titan przystosowany jest w pełni do funkcjonowania w roli przenośnego biura. Nie będzie dla niego również problemem wykonywanie kilku zadań na raz - przeglądanie prezentacji podczas konferencji telefonicznej (dzięki dodatkowej przedniej kamerze 1,3 megapiksela), czy słuchanie muzyki w czasie pisania wiadomości pocztowych. Smartfon umożliwia też wygodne przechowywanie notatek w „chmurze” z wykorzystaniem Microsoft OneNote.

HTC Radar spodoba się miłośnikom portali społecznościowych - nowy Hub Kontakty systemu Windows Phone prezentuje nie tylko najważniejsze informacje od znajomych, pokazuje całą historię komunikacji z każdą osobą, ale również ich najnowsze wpisy w serwisach i zdjęcia. Bez konieczności przełączania aplikacji można równocześnie korzystać z wiadomości tekstowych, komunikatora Facebook lub Windows Live Messenger.

W sprzedaży smartfony mają pojawić się od października 2011.

Spodziewane ceny to:
- HTC Radar – ok. 399 euro (czyli 1 700 zł),
- HT Titan – ok. 609 euro (około 2 600 zł).

  http://www.htc.com/pl/

Rewolucja w HTC - Titan i Radar

Rewolucja w HTC - Titan i Radar

Rewolucja w HTC - Titan i Radar

Rewolucja w HTC - Titan i Radar

AG

 • Śr., 07-09-2011 gość
  Fidget House
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 07-09-2011 gość
  jasne... 2600... dla przeciętnego Polaka...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 07-09-2011 gość
  f/2.2 przy tak mikroskopijnej matrycy to zadna rewelacja, eh ten marketingowy belkot. ii jeszcze windows mobile, litosci
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 07-09-2011 gość123
  gość (Środa, 07-09-2011) napisał:  f/2.2 przy tak mikroskopijnej matrycy to zadna rewelacja, eh ten marketingowy belkot. ii jeszcze windows mobile, litosci


  Nie windows mobile tylko Mango - to jednak trochę różnica
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 07-09-2011 gość
  gość (Środa, 07-09-2011) napisał:  jasne... 2600... dla przeciętnego Polaka...


  Ta strona nazywa się LuxLux a nie BiedakBiedak. Więc spadaj.
  Odpowiedz Zgłoś