Rezydencja Parkowa w Katowicach

31 Komentarzy
6 Zdjęć
Poniedziałek, 15-01-2007

Rezydencja Parkowa w Katowicach

Rezydencja Parkowa jest nowością na lokalnym rynku. Do niedawna panowało przekonanie, że mieszkańcy Śląska nie należą do zbyt zamożnych. Atutem 11-piętrowego budynku mają być widoki.

Apartamentowiec w Katowicach miał być pierwotnie biurowcem. Niedokończoną inwestycję przejęła warszawska firma Green House Project.

Lokatorom inwestor oferuje portiera z prawdziwego zdarzenia, parkingowych, którzy zaparkują samochód, a nawet umyją go, czy zawiozą na przegląd. To idealne rozwiązanie dla młodych, zapracowanych profesjonalistów, którzy gotowi są zapłacić za zdjęcie pewnych obowiązków ze swych barków.

Dolne kondygnacje wieżowca przeznaczono na biura. Wyżej znajdują się apartamenty od 84 do 154 m2. Istnieje możliwość ich łączenia, a nawet wykupienia całego piętra o powierzchni 509 m2. W sumie na 9 kondygnacjach znajdzie się nie więcej niż 46 apartamentów.

Zakończenie inwestycji planowane jest w połowie tego roku. Ceny za m2 wahają się od 6 000 do 10 000 zł.

www.rezydencjaparkowa.com

Rezydencja Parkowa w Katowicach

Rezydencja Parkowa w Katowicach

Rezydencja Parkowa w Katowicach

Rezydencja Parkowa w Katowicach

Rezydencja Parkowa w Katowicach

MW

 • Czw., 18-01-2007 Priscilla Queen of the Desert
  gość (Wtorek, 16-01-2007) napisał:  hmm nie wiem kiedy Polska achitektura bedzie ekskluzywna.przeciez ten budynek wyglada jak marny biurowiec z polskich lat 90 tych .Sciana kurtynowa- szklo -kolor zielony - przeciez to wola o pomste do nieba!!!! Ludzie!!!Budujac takie budynki nigdy nie dogonimy standardow europejskich.  Ładne domy. Gdzie takie znalazłeś?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 18-01-2007 WNC
  :/ ślązok (Poniedziałek, 15-01-2007) napisał:  mam mieszkanie, w budynku obok, ktory od początku miał być mieszkalnym i wiem, ze jeszcze troche czasu musi minąć, aby budynek z nowymi apartamentami byl w pelni funkcjonalny. a poza tym to nie znowu taki luksus... troche dziura, niby park, ale za parkiem wychodzisz na hałdy, a potem na wieeeeeeelkie wysypisko śmieci - towarzystwo rumunów zapewnione 24/7/366

  1' NIE RUMUNÓW TYLKO CYGANÓW (DO JEDNYCH I DRUGICH NIC NIE MAM ;MAM PRZYJACÓŁ WŚRÓD BOGATYCH CYGANÓW )
  2' TO JEST PARK WEŁNOWIECKI! CHOĆ NIE CENTRAL PARK , TO PRZYJEMNY!
  3' NAPISZ PETYCJĘ DO PREZ. USZOKA W/S TYCH HASIÓW,HOŁD .TO JE ŚLÓNSK!! WIYNC CO CIE NERWUJĄ TE HOŁDY?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 29-01-2007 gość
  własnie szukam mieszkania na w Katowiach i stwierdzam z przykrością, ze tu na prawdę nie ma z czego wybierac... nie chodzi o cene, bo mieszkania tu sa o wiele tansze niż w Krakowie, Wrocławiu czy Poznaniu, nie mówiąc juz o Warszawie. Nowe inwestycje są albo beznadziejnie przesłodzone, albo, gdzies na peryferjach, a wszytskie sa malo ciekawe - WSZYTSKIE!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 03-02-2007 Titleist
  Osobiście wolałbym mieszkanie zdala od Centrum.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 03-02-2007 Pat
  Ten budynek został zaprojektowany i zbudowany jako biurowiec. Nadpodaż powierchni biurowych na wynajem w Katowicach - m.in budynki "Altus" i "Chorzowska 50" sprawił, że dewolper zdecydował się przebudować ten budynek na apartamentowiec - z żałosnym skutkiem.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-02-2007 gość
  jest tam niebespiecznie mieszkać poniewasz w 70 latach było tam wysypisko rtęciowycz rzeczy i teraz to promieniuje.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 18-02-2007 Architekt
  O matko!!! Co za obrzydlistwo!!!!!!!! wyglada jak komunistyczny blok z wielkiej plyty!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 30-10-2007 gość
  Szkoda tylko, że nie można się do nich dodzwonić!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 30-10-2007 gość
  Zgadzam sie opinia architekta, to jest paskudne!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 06-04-2009 gość
  Ta nieruchomość przy ul.Jesionowej 18 w Katowicach została ukradziona ze spóki "RID" Sp. z o.o. z siedzibą w Mysiadle przez oszustów powiązanych ze światem przestępczym z Polski oraz z zagranicy. Wyrokiem sądu powinna wrucić ponownie do prawowitego właściciela. TO JEST DUŻYi ŚWIADOMY PRZEKRĘT. Zajmuje się tym prokuratura.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4