Richard Branson jako stewardessa w AirAsia

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Środa, 29-12-2010

Richard Branson jako stewardessa w AirAsia

Richard Branson ubrany w strój stewardessy obsłuży pasażerów jednego z lotów linii AirAsia. Dlaczego miałby to robić? Bo przegrał zakład. On i Tony Fernandes założyli się, który z firmowanych przez nich teamów Formuły 1 zajmie wyższą pozycję w rankingach w 2010 roku.

I mimo że obie drużyny zakończyły sezon z wynikiem 0 punktów, to jednak firmowany przez Tony Fernandesa Lotus F1 wypadł w rankingu odrobinę lepiej niż sponsorowany przez Bransona Virgin Racing. Stawką w zakładzie był lot w roli stewardessy na pokładzie samolotu, którego właścicielem jest zwycięzca. Tak się składa, że Fernandes ma w swych rękach azjatyckie tanie linie lotnicze słynące z pięknych i bardzo atrakcyjnych stewardess.

Linie AirAsia poinformowały, że Richard Branson będzie nie tylko musiał włożyć standardowy kostium, ale wymagane będą również buty na obcasie i makijaż. Lot, podczas którego posiłki serwować będzie znany brytyjski miliarder, odbędzie się 21 lutego 2011 i będzie to  lot na linii Londyn - Kuala Lumpur. Sam Tony Fernandes oświadczył, że miejsca na ten lot zostaną wystawione na aukcji, a zysk zostanie przeznaczony na cel charytatywny.

Richard Branson jako stewardessa w AirAsia

AWP

 • Śr., 29-12-2010 gość
  fajnie mieć dystans do siebie:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-12-2010 gość
  Cholera, lecę ta linią do Kuala Lumpur, ale niestety nieco poźniej ;(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-12-2010 gość
  gość (Środa, 29-12-2010) napisał:  Cholera, lecę ta linią do Kuala Lumpur, ale niestety nieco poźniej ;(


  Masz napisane że miejsca bedą sprzedawane na aukcji, czyli zapewne nie będę dostępne w normalnej sprzedaży.
  Odpowiedz Zgłoś