Rolex Submariner

Tagi: zegarki, Rolex, W.Kruk
31 Komentarzy
1 Zdjęcie
Czwartek, 16-11-2006

Rolex Submariner
Rolex Submariner stworzony został specjalnie dla nurków. Posiada gwarancję wodoszczelności do 300 metrów. Wyposażony jest w ruchomą, karbowaną i skalowaną oprawę, którą można kręcić zgodnie z ruchem wskazówek zegara. W ten sposób, jeśli nurek przypadkowo przesunie oprawę, jedyną konsekwencją będzie wynurzenie się na powierzchnię wcześniej niż planował.

Koronka Triplock (potrójna wodoszczelność) zapewnia wodoszczelność poprzez gładkie ramię, które tworzy integralną część koperty.

Bransoleta Fliplock wyposażona jest w zapięcie z podwójnym zabezpieczeniem, by uniemożliwić nurkowi zgubienie zegarka w wodzie. Posiada również rozciągliwe ogniwa, dzięki którym zegarek może być noszony na cienkim kombinezonie nurka.

Cena: 4 550 euro, czyli około 17 750 zł.

Do kupienia w salonach W.Kruk.

www.wkruk.pl

AMG

 • Czw., 16-11-2006 gość
  Zegarek piękny i dla nurka na pewno coś wspaniałego (nuworysze raczej kupują te złote) tylko to zielone pokrętło jest obrzydliwe - wolę klasyczne z czarnym pokrętłem
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-11-2006 Bond-fan
  Zanim w Bondach zaczął się ten ordynarny product placement z bmw omegami i włoskimi garniturami w pierwszych bondach zawsze był rolex submariner w zasadzie niezmieniony do dzisiaj z wyglądu. Ian Flemming sam był miłośnikiem tej marki i tego modelu i dlatego zdecydował że jego bohater powieści zawsze będzie nosił tylko ten zegarek (omega jest tylko marketingową reklamówką i jakoś nie potrafi się wpisać w tą serię) dobrze że piękne i klasyczne linie nie są modyfikowane
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-11-2006 gość
  Znowu kretyn pisze o zegarkach
  1 "karbowana i skalowana oprawa" to bezel lub pierścień nurkowy
  2 koronka zapewnia wodoszczelność, bo jest zakręcana i ma uszczelkę, pisząc "gładkie ramię" autorzyna miał chyba na myśli osłone koronki - ale ta nie zapenia szczelnośći tylko zabezpiecza przed uszkodzeniem mechanicznym.
  3 bransoleta ma przedłużenie do pianki nurkowej, ale nie ma ono nic wspólnego a "rozciągliwymi ogniwami" niech dureń co to pisał spróbuje rozciągnąć solidny, stalowy, odlewany element, jakim jest ogniwo bransolety.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-11-2006 gość
  Zajebisty zegarek !! Ja miałem kiedys zegarek wodoszczelny itd. Swatch Swiss, ale go rozwaliłem :-]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 17-11-2006 u nas w USA
  bardzo fajny, wlasnie z zielonym bardziej mi sie podoba niz standard.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 17-11-2006 gość
  Mnie się nie podoba. Może to kwestia gustu ale mnie sto razy bardziej podobają się seiko.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 17-11-2006 gość
  a ja mam go wczoraj kupiłem w mpiku
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 18-11-2006 Były zegarmistrz
  gość (Czwartek, 16-11-2006) napisał:  Znowu kretyn pisze o zegarkach1 "karbowana i skalowana oprawa" to bezel lub pierścień nurkowy2 koronka zapewnia wodoszczelność, bo jest zakręcana i ma uszczelkę, pisząc "gładkie ramię" autorzyna miał chyba na myśli osłone koronki - ale ta nie zapenia szczelnośći tylko zabezpiecza przed uszkodzeniem mechanicznym.3 bransoleta ma przedłużenie do pianki nurkowej, ale nie ma ono nic wspólnego a "rozciągliwymi ogniwami" niech dureń co to pisał spróbuje rozciągnąć solidny, stalowy, odlewany element, jakim jest ogniwo bransolety.  Masz rację. Mógł jeszcze dodać, że te 300 m to tak się nazywa tylko klasa szczelności. Nijak się to ma do prawdziwych osiągów. Z takim zegarkiem mamy gwarancję, że nie utopi się do jakichś 30 metrów, później to już różnie bywa. Rolex powinien wytrzymać, bo zawsze szczelność robi się trochę lepszą, niż klasa do której się przypisuje. Różne są przecież warunki użytkowania. Trzeba to powtarzać ludziom, bo to różnie bywa. Pamiętam klienta, który chciał sprawdzić szczelność Maurice'a Lacroix za kilka tysięcy z klasą 100 m. Wrzucił go we wrzątek. Oczywiście zegarek poszedł na śmietnik.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 18-11-2006 Były zegarmistrz


  Wręcz przeciwnie. Za to żeby był dobry sprzęt i nie zawiódł pod wodą, trzeba zapłacić. Czas bycia pod wodą dla nurków jest bardzo ważny. Jeżeli nie zorientuje się ile jest, to może już nie wypłynąć, a nawet jeśli, to później będzie miał poważne powikłania zdrowotne. Ważny jest też czas wynurzania. Trzeba w odpowiednim tempie się wynurzać. Zegarek też jest tu pomocny.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 18-11-2006 gość
  Rolex to Rolex, wzornictwo mi sie nie podoba, i Rolexy sa najczesciej podrabianymi zegarkami.

  Moje marzenia zegarkowe to Omega Railmaster, Panerai Luminor Marina, IWC Portuguese Automatic

  Jak narazie musze zadowolic sie Stowa Seatime
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4