Rondo Royal i Ro Ro Lounge Café w nowej odsłonie

15 Komentarzy
3 Zdjęcia
Wtorek, 17-11-2009

Rondo Royal i Ro Ro Lounge Café w nowej odsłonie

Jedna z najdroższych restauracji w Warszawie, luksusowa Rondo Royal oraz popularna Ro Ro Lounge Café we wrześniu zostały wykupione od syndyka przez American Bistro Poland.

Ro-Ro Lounge Café nie zmienia nazwy, lekko odnawia profil. Nowoczesne miejsce znane jest głównie z biznesowych lunchów. Klienci wybierają wśród rozmaitych propozycji kuchni międzynarodowej i włoskiej. Ro-Ro Lounge Café poleca również doskonałą kawę. Uzupełnieniem są ciekawe akcje i promocje prowadzone przez młody, profesjonalny zespół.

Na miejscu dawnego Rondo Royal powstała natomiast winiarnia o nazwie Tio's. Lokal restauracyjny z muzyką na żywo oferuje największy wybór win w Polsce, w tym także kilkadziesiąt etykiet importowanych wyłącznie przez winiarnię.

Ro Ro Lounge Café i Tio's
Rondo ONZ 1
Ro Ro Lounge Café otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 21.
Tio's: od 12 do 24.

Rondo Royal i Ro Ro Lounge Café w nowej odsłonie

Rondo Royal i Ro Ro Lounge Café w nowej odsłonie

AW

 • Śr., 18-11-2009 gość
  gość (Środa, 18-11-2009) napisał:  to jest to ro-ro lounge cafe. ceny sa raczej przystepne. a rondo royal wygladalo zupelnie inaczej, bardziej ekskluzywnie. nie wiem czemu nie umiescili zdjec


  jestes ciemny/ciemna jak tabaka w rogu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-11-2009 gość
  ja stolowka w PRLu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-12-2009 gość
  może i wszystko ok ale obsługa słaba a pani blondynka o krótkich włosach (chyba kierownik sali lub zmianowy)powinna popracować nad kulturą osobistą!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 02-12-2009 gość
  ZAPRASZAM WSZYSTKICH SZYDERCÓW I KRYTYKÓW DO ODWIEDZENIA NOWEGO MIEJSCA PO "BYŁYM " RONDO ROYAL. NAJŁATWIEJ I NAJPROŚCIEJ JEST JAK WIDZĘ PISAĆ NAJGORSZE RZECZY O RESTAURACJI. DOMNIEWAM ŻE POZIOM NA JAKIM SĄ AUTORZY KOMENTARZY POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA .
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 16-12-2009 gość
  Witam,

  Mam do odsprzedania 2 zaproszenia na imprezę sylwestrową w niniejszym lokalu. Cena zaproszeń 400 PLN (2x200) - cena oryginalna 300 PLN/szt.

  Lokal naprawdę wyjątkowy więc i zabawa szykuje się przednia.

  Zainteresowanych proszę o kontakt: gucia4@wp.pl


  Pozdrawiam,
  Odpowiedz Zgłoś
1 2