Rosarium New Garden Dermika

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 21-07-2008

Rosarium New Garden Dermika Luksusowa seria aktywnych kosmetyków Dermiki Rosarium New Garden to propozycja skierowana dla kobiet po czterdziestym roku życia. Produkty opracowano z zastosowaniem koncepcji biomimetycznej - naśladującej naturalne procesy zachodzące w komórkach młodej kobiety.

Skóra jest odmładzana na poziomie DNA przez stymulowanie procesów, które słabną z wiekiem. Aktywowane są białka długowieczności odpowiedzialne za młodość komórek i zwiększa się wytwarzanie kolagenu i elastyny. W serii wykorzystano odmładzające działanie wyciągów z płatków róży stulistnej i piwonii, relaksujące działanie róży skalnej z Montpellier i odżywczą siłę róży chilijskiej. Regularne stosowanie sprawia, że komórki odzyskują młodzieńczą siłę i wigor, a zniszczone tkanki zostają zrekonstruowane. Skóra jest widocznie odmłodzona, elastyczna i sprężysta, poprawia się koloryt, a zmarszczki zostają wygładzone.  

Linię tworzą:

Intensywna kuracja przeciwzmarszczkowa na dzień i noc w postaci dwóch kremów: Creme De Luxe z płatków róż i piwonii i Aktywator z Alfamolekułami (158 zł, 50ml + 15ml)

Creme De Luxe pod oczy i na powieki z esencją różaną przeciw wiotczeniu skóry (109 zł, 15ml)

Wysokospecjalistyczny Mikrozastrzyk 40+ do miejscowego stosowania, który koryguje zmarszczki i blokuje powstawianie nowych (119 zł, 12ml)

Wygładzający i poprawiający koloryt Tonique De Luxe (48 zł, 200ml)

Creme De Luxe do ciała (78 zł, 200ml).

Kupisz w wybranych drogeriach i perfumeriach.

AW

 • Pn., 21-07-2008 khaki-girl
  Mam Creme de luxe z aktywatorem i spektakularnych efektów nie zauważyłam, poza drobnym wygładzeniem. Bogaty składnikowo krem... Co do aktywatora (który niestety zawiera parabeny)- to raczej chwyt marketingowy.
  Linie kosmetyków nie powinny wprowadzać szczebla wiekowego, gdyż kobieta sama wie i widzi na ile lat jej cera wygląda i podłóg niej wybiera kosmetyki [bywają 30latki z cerą 20 i na odwrót]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 21-07-2008 khaki-girl
  Ps: "(...) zmarszczki zostają wygładzone"
  gdyby każdy krem przeciwazmarzczkowy działał na tej zasadzie, botox [botulina] poszedłby w odstawkę...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 21-07-2008 gość
  Do tego po raz pierwszy Dermika wypuściła zapach: http://zalotka.pl/zapachy/nowy-…

  Mam nadzieję, że pozostałe kosmetyki pachną trochę lepiej niż różane mydełko które przychodzi na myśl, kiedy wącha się perfumy dermiki.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 22-07-2008 gość
  W serii jest także zapach Rosarium. Tutaj znalazłam recenzję, niezbyt pochelbną: http://zalotka.pl/zapachy/nowy-…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 24-07-2008 gość
  ojej,brzydkie nadruki na pudełeczkach///
  Dermika z reguły ma super produkty,
  seria rosarium, była b.fajna!!
  To najlepsza polska firma kosmetyczna- moim zdaniem, i nie tylko moim,a ważna kwestia znalezienia odpowiedniego produktu...
  k.
  Odpowiedz Zgłoś