Rozjaśniający krem na noc La Colline

12 Komentarzy
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 02-03-2009

Rozjaśniający krem na noc La Colline

La Colline to szwajcarska marka znad Jeziora Genewskiego. Rejon słynie z wyjątkowo czystego środowiska i z wysoce zaawansowanych badań w dziedzinie biologii komórkowej. Walcząc ze starzeniem się skóry, Laboratoria Badań Komórkowych La Colline stworzyły unikalne połączenie aktywnych składników: Kompleks CMA (Cell Metabolism Activation), który stymuluje proces metabolizmu komórkowego skóry. Zawiera on glikoproteiny i proteiny soi, które w znaczący sposób wzmacniają metabolizm komórkowy.

Widoczny na zdjęciu rozjaśniający krem na noc rozprawia się z przebarwieniami i zapobiega powstawaniu nowych. Zawarty w produkcie kompleks Mela-Control rozjaśnia, a rozświetlające pigmenty nadają twarzy zdrowego wyglądu. Kosmetyk wygładza, eliminuje obumarłe komórki i przyspiesza regenerację. Cera jest odżywiona, nawilżona i jednolita.

Cena: 530 zł

Internetowy Beauty Boutique w zestawie z kremem proponuje rozświetlający tonik lub mleczko do demakijażu, które delikatnie oczyszczają i błyskawicznie ujednolicają karnację.

Rozjaśniający krem na noc La Colline

AW

 • Pt., 10-04-2009 Marta wałdowska
  kremy La Colline są rewelacyjne. Poleciła mi je moja zaufana kosmetyczka. Zainwestowalam troche wiecej w krem i byłam bardzo pozytwnie zaskoczona.
  POLECAM wam dziewczyny!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 10-04-2009 Marta Wałdowska
  aha, tez widziałam,że te kremy są w Bauty Centre Pearl w Intercontinentalu. Pomimo prestizowego miejsca mają tam całkiem ciekawe ceny!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2