Rytuał Brazylijski Cinq Mondes w Rituals Salon & Spa

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Czwartek, 12-03-2009

Rytuał Brazylijski Cinq Mondes w Rituals Salon & Spa

Marka Cinq Mondes to wynik fascynacji masażem, aromaterapią i pielęgnacją. Jej założyciel, Jean – Louis Poiroux spędził ponad 10 lat podróżując po całym świecie i „kompletując” najlepsze zabiegi i kosmetyczne rytuały. Cinq Mondes jest kompilacją owych znalezisk. Połączenie różnych technik masażu, pielęgnacji i tradycyjnych receptur stworzyło luksusową ceremonię dla ciała i zmysłów.

Z myślą o wysmuklaniu i ujędrnianiu powstał Rytuał Brazylijski. Zabieg składa się z masażu i maski na ciało. Drenuje i tonizuje skórę, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i modeluje sylwetkę. Energiczny masaż wykonywany jest na kremie kawowym Creme de Cafe, który dzięki silnemu stężeniu kofeiny, zielonej kawy, ekstraktowi z orzeszków Cola i grejpfruta przyspiesza spalanie tłuszczu i wysmukla. Masaż obejmuje partie ciała najczęściej dotknięte cellulitem lub nadmiarem tkanki tłuszczowej: biodra, brzuch, pośladki i uda.

Rolę oczyszczania, ujędrniania oraz utrwalania działania kremu kawowego i masażu pełni okład na ciało.

Czas trwania zabiegu: około 60 minut
Ceny:
Pojedynczy zabieg: 250 zł
Seria 10 zabiegów: 2 250 zł (w serii 1 zabieg i 2 pilingi ciała gratis)

Rituals Salon & Spa
Ul. Narbutta 83, 02- 524 Warszawa
Tel. 022 403 37 37
http://www.rituals.pl/

Rytuał Brazylijski Cinq Mondes w Rituals Salon & Spa

AW

 • Czw., 12-03-2009 gość
  przydałby mi się taki relaks. Uwielbiam wszelkiego rodzaju masaże ale muszę poczekać aż owy cudowny luksus dla ciała i duszy dotrze do Wrocławia:) ... oczywiście ten konkretny, który jest tutaj opisywany.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-03-2009 gość
  Tezę o działaniu kofeiny na spalanie tłuszczu obalono juz dawo, ale naiwnym zawsze masaże "starożytnych Indian" albo "brazylijskie" się wciśnie. Jakby starożytni oprawowywali tradycyjne receptury masażu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 13-03-2009 gość
  ciii, bo placebo nie zadziala!
  Odpowiedz Zgłoś