Są w modzie rzeczy, które mogą być grube. Vogue bije rekord

2 Komentarze
4 Zdjęcia
Piątek, 26-07-2013

Amerykański Vogue bije kolejny rekord i udowadnia, że prasa papierowo ma się doskonale. 

Słynna biblia mody pochwaliła się właśnie najważniejszym numerem w roku - imponującym wrześniowym wydaniem i 665 stronami reklam. A ponieważ wydawcy są zdania, że wrześniowy numer jest niejako prognozą ostatniego kwartału roku, wszystko wskazuje na to, że końcówka 2013 będzie optymistyczna. To najbardziej dochodowy wrześniowy numer wśród kolorowych magazynów w tym roku i drugi najlepszy wynik w 121-letniej historii Vogue. Palmę zwycięstwa ciągle ma wydanie z 2007 roku z 727 stronami reklam

Wydawca ma powody do dumy. Zadowoleni będą również koneserzy pięknych kampanii reklamowych wszystkich liczących się domów mody i marek, które stanowią niemal 70 procent zawartości pisma. Najbardziej prestiżowa pierwsza strona przypadła w tym roku Jennifer Lawrence.

Tegoroczne wrześniowe wydanie waży 3 kg. Vogue pobił tym samym swój rekord i można się spodziewać podobnych, do ubiegłorocznych, protestów listonoszy, którzy z powodu wagi i gabarytów modnej przesyłki odmówili dostarczania magazynu do skrzynek pocztowych. 

Powody do zadowolenia ma nie tylko Vogue. Elle i InStyle również mogą pochwalić się rekordową ilością dochodowych stron. Oba tytuły osiągnęły najlepsze wyniki w historii pism: Elle - 442 strony reklam (47,5 strony więcej niż w zeszłym roku) i InStyle - 455 stron reklam (13 stron więcej niż w zeszłym roku). 397 stron reklam zaprezentuje wrześniowy numer Harper’s Bazaar.

Wrzesień to styczeń w świecie mody” – jak mawiają ludzie w branży. Tegoroczny początek modowego roku zapowiada się wyjątkowo efektownie. 

AW

Są w modzie rzeczy, które mogą być grube. Vogue bije rekord

Zeszłoroczny wrześniowy numer. Na okładce Lady Gaga

 • Są w modzie rzeczy, które mogą być grube. Vogue bije rekord
 • Są w modzie rzeczy, które mogą być grube. Vogue bije rekord
 • Są w modzie rzeczy, które mogą być grube. Vogue bije rekord
 • Są w modzie rzeczy, które mogą być grube. Vogue bije rekord
 • Pt., 26-07-2013 Gość
  skoro 665 stron to 70%, to cale pismo ma ok 950 stron. to daje ok 285 stron bez reklam, wciaz wiecej niz nasze gazetki.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 26-07-2013 Gość
  Gość (Pt., 26-07-2013) napisał:

  skoro 665 stron to 70%, to cale pismo ma ok 950 stron. to daje ok 285 stron bez reklam, wciaz wiecej niz nasze gazetki.  Fakt, te nasze "magazyny" są po prostu tragiczne. Mam pierwsze wydania polskiego Elle (zbierałam ok. 2 lat) i nawet teraz mogę do nich sięgnąć, poczytać ciekawe artykuły i sięgnąć rad dotyczących mody. ostatnio kupiłam najnowsze wydanie Elle, artykuły totalnie beznadziejne, pisane jakby przez gimnazjalistę. O składni czy gramatyce nie wspomnę. kilka zdjęć szmat z Zary i ot całe polskie Elle! Porażka
  Odpowiedz Zgłoś