Salsa na Teneryfie z Jose Torres

7 Komentarzy
1 Zdjęcie
Niedziela, 28-02-2010

Salsa na Teneryfie z Jose Torres

Wszystkich, którzy mają już dosyć zimowej atmosfery i chcieliby przenieść się w cieplejsze klimaty, może zainteresować ten wyjątkowy wyjazd.

Nauka salsy na Teneryfie z Izą i Jose Torres to propozycja idealna dla miłośników gorących rytmów salsy oraz wszystkich tych którzy zawsze chcieli rozpocząć naukę ale do tej pory nie udało im sie znaleźć czasu ani możliwości. Będzie to okazja połączenia wypoczynku z nauką.

Iza i Jose Torres od lat pełnią niepisaną funkcję ambasadorów kubańskiej salsy w Polsce, promując zarówno sam taniec, muzykę ale przede wszystkim zmysł zabawy i kulturę kubańską. Prowadzą cieszącą się ogromnym powodzeniem szkołę salsy Torres Salsa Group organizującą kursy tańca we Wrocławiu, Katowicach i Gliwicach.

Oprócz codziennych lekcji salsy w trakcie pobytu przewidziany jest szereg atrakcji, m.in. koncert muzyki kubańskiej w wykonaniu kompozytorki i pianistki kubańskiej – Aliny Torres w duecie z Jose Torresem, koncert z muzyką taneczną w wykonaniu Eumira Torres  oraz  salsoteka.

Termin wyjazdu: 3 – 14 maja 2010
Cena:  4 800 zł za osobę w pokoju 2 osobowym.
(Cena obejmuje kurs tańca, wszystkie wymienione atrakcje, przelot, noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie i opiekę przewodnika).

Szczegóły wyjazdu na stronie Travelon

Organizator wyjazdu:
Travelon Poland sp z o.o.
Królowej Jadwigi 165, 30-212 Kraków
Tel:  509 380 958, 500 479 305
office@travelon.com.pl

AWP

 • Niedz., 28-02-2010 gość
  ja mam jak najbardziej dosyć tylko ze teraz nie moge nigdzie jechac :(


  www.nienasyceni.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 28-02-2010 Fashion is Me
  Botki od Manolo Blahnik

  zapraszam na mój blog adres podany na avatarze.

  Pozdrawiam i zapraszam wszystkich
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 28-02-2010 gość
  tylko, że na stronie http://www.salsa-krakow.pl/fest… jest napisane, że Torres 3-go gra w Krakowie na festiwalu salsy, a wg informatora wyjazd ma byc 3 maja - o co chodzi?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 01-03-2010 gość
  najlepsze hotele na teneryfie

  http://www.holidaycheck.pl/regi…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 01-03-2010 gość
  http://fkn.pl/teneryfa - Torres 3 gra w Krakowie, a potem wieczornym samolotem, razem z uczestnikami wycieczki leci na wyspę. Ot i cała filozofia :) Ale przyznać trzeba, ma gość zdrowie :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-03-2010 gość
  Ja właśnie zarezerwowałam wakacje na Teneryfie w Alfa Starze. Mam nadzieję, że nawet jeśli nie uda mi się potańczyć to chociaż nasycę się piękną pogodą i widokami...:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-03-2010 gość
  gość (Poniedziałek, 15-03-2010) napisał:  Ja właśnie zarezerwowałam wakacje na Teneryfie w Alfa Starze. Mam nadzieję, że nawet jeśli nie uda mi się potańczyć to chociaż nasycę się piękną pogodą i widokami...:)  Ja też się z nimi wybieram na Teneryfę, byłam już z tym biurem kilka razy i wiem, że zabawa będzie rewelacyjna. :)
  Odpowiedz Zgłoś