Sea Creation Babor

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Piątek, 06-04-2007

Sea Creation Babor Laboratorium Babor szczyci się posiadaniem tajemnicy odmładzania skóry. Dowodem ma być seria do pielęgnacji twarzy Sea Creation, zawierająca mikroalgi i proteiny pereł pochodzące z morskich głębin, które chronią i znacznie poprawiają wygląd skóry. Zawarte w kremie minerały rewitalizują, wzmacniają i odmładzają. Skóra jest intensywnie nawilżona i nabiera zdrowszego wyglądu. Babor, wykorzystując najnowsze odkrycia w dziedzinie kosmetyki, odwołuje się do wody, źródła życia. Popularność marki na całym świecie zdaje się być potwierdzeniem, że tajemnica młodości tkwi właśnie w oceanie.

Krem pochodzi z limitowanej, ekskluzywnej serii, gdzie każdy słoiczek jest pojedynczo napełniany, a następnie sprzedawany w autoryzowanych gabinetach.

Cena: około 1 100 zł (50 ml)

Informacje o adresach gabinetów można uzyskać pod numerem telefonu:  (071) 34 109 50, -51, -53 lub mailowo: biuro@bio-kosmetyka.pl

AW

 • Pt., 06-04-2007 opitka
  Śmiać mi sie che jak czytam takie rzeczy...."Babor, wykorzystując najnowsze odkrycia w dziedzinie kosmetyki, odwołuje się do wody..." tez mi odkrycie!! woda w kosmetykach, nono, to jest dopiero hit... Wartość wsadu tego kremu nie przekracza 2 zł więc nie widzę sensu płacenia 1100zł za zwykły krem.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 07-04-2007 gość
  BABOR = THALGO
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 15-09-2013 Gość
  Mam ten krem, nie ma różnicy ze zwykłym kremem nivea
  Odpowiedz Zgłoś